انتشار ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای احداث خط ۲ مترو شیراز

شهردار شیراز گفت: در بودجه ۹۷ برای احداث خط ۲ مترو شیراز ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در نظر گرفته شده است که برای استفاده از این ظرفیت باید بدهی‌های قبلی شهرداری به بانک‌های عامل تسویه شود. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از تسنیم، حیدر اسکندرپور بعد از ظهر امروز در جلسه با مدیران و ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی فارس با بیان اینکه شهرداری‌های تهران، مشهد، اصفهان، شیراز از طریق انتشار اوراق مشارکت اقدام به ساخت مترو کرده‌اند و تعهداتی نیز به بانک‌های عامل داشته‌اند، اظهار داشت: در بودجه ۹۷ برای احداث خط ۲ مترو شیراز ۶۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در نظر گرفته شده است که برای استفاده از این ظرفیت باید بدهی‌های قبلی شهرداری به بانک‌های عامل تسویه شود.

وی با بیان اینکه با فرصتی که پیش آمده است می‌توان مطالباتی که از دستگاه‌های اجرایی داریم از طریق تهاتر با بانک صادرات تسویه کنیم، افزود: با استفاده از این ظرفیت شهرداری اصفهان ۲۰۰ میلیارد تومان، شهرداری مشهد ۶۰ میلیارد تومان و شهرداری تهران ۳۰ هزار میلیارد تومان تهاتر کرده و بدهی شهرداری شیراز به بانک نیز حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است که از طریق تهاتر می‌توان تسویه کرد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. من شیرازی

    ایا فکری برای خرید رام دیگر قطار برای خط یک درنظر گرفتن این فاصله زمانی ۱۷ دقیقه گاهی ادم رو از استفاده از اینترنت منصرف میکنه چون با افتتاح تمامی ایستگاه ها بطور طبیعی زمان کلی سفر خودش بیشتر شده

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *