فجر و پنج امتیاز از سه بازی!

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی توانست یکی از حساس ترین بازی های هفته لیگ یک را در تهران با موفقیت تمام کند. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از “ورزش سه”، این تیم در برابر بادران در تهران، دومین پیروزی فصل خود را بدست آورد و بعد از جدایی صالح پنج امتیاز از سه بازی بدست آورد ‌.

فجری ها در این بازی با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند و خود را از بحران خارج کردند. فجری ها که پس از بازی برابر مس رفسنجان صالح را کنار گذاشتند و هدایت خود را به اسماعیل زارع دادند از سه بازی پنج امتیاز کسب کرده اند و هیچ گلی دریافت نکردند .

زارع در اولین بازی برابر نود ارومیه قرار گرفت و در یک بازی برتر به تساوی صفر بر صفر رسید زارع با تغییراتی در ترکیب  فجر کار را شروع کرد . یکی از تغییراتی که پس از رفتن صالح بوجود آمده بازی کردن سیامک کوهنورد در این تیم است. اسماعیل زارع نشان داده توجه زیادی به نوع تمرینات بازیکنان دارد و از آماده ها در ترکیب سود می‌برد.

فجر در بازی برابر باران با ارائه یک بازی متفکرانه موفق به کسب سه امتیاز شد؛ این تیم در دقیقه بیست به گل رسید و هفتاد دقیقه گلش را حفظ کرد. به نظر می‌رسد روزهای خوب فجر با این برد در راه است و زرد پوشان با اعتماد به نفس بیشتر در بازی های آینده نتایج بهتری خواهند گرفت .

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *