ویدئو: تولید ماشین آلات و قطعات کارخانه‌های فولاد سازی در فارس

جوان شیرازی با راه اندازی یک کارخانه در شهرک صنعتی بیضا توانسته ماشین آلات و قطعات مورد نیاز صنایع فولاد و صنایع معدنی را تولید کند. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، سه نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد شیراز توانسته اند با راه اندازی یک کارخانه در شهرک صنعتی ملوس جان بخش بیضا شهرستان سپیدان ماشین الات سنگین وقطعات مورد نیاز صنعت فولاد سازی را تولید کنند.

مجتبی محبی نیا، مهدی امیری وآرش غفاری که هر‌سه نفر مهندس مکانیک هستند واز سال ۹۱ با سرمایه اولیه حدود ۱۰ میلیون تومان اقدام به ساخت سوله این کارخانه کردند که ابتدا با طراحی قطعات کارخانه فولاد سازی و فروش طرحشان توانستند هزینه تکمیل سوله وبخشی ازتجهیزات کارخانه را تامین کنند. محبی نیا مدیر عامل این کارخانه گفت: اکنون با گذشت حدود ۶ سال توانسته ایم کارخانه را راه اندازی و سفارش تولید در داخل و خارج از کشور داشته باشیم.
وی افزود: در این کارخانه انواع بک فیلتر، بک حوض، سیستم‌های غبار زدایی کارخانه‌های فولاد سازی و صنایع مادر معدنی تولید می‌شود. محبی نیا بیان داشت: افزایش سفارش کار باعث شده از ۵۰ فارغ التحصیل دانشگاهی در این کارخانه دعوت به کار شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *