صعود ارژن به رده دوم جدول لیگ فوتسال

تیم فوتسال ارژن شیراز

در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال و در هفته هفتم این مسابقات تیم ارژن در شیراز حریفش را گلباران کرد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از تسنیم از شیراز، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال و در هفته هفتم این مسابقات تیم ارژن در شیراز حریفش را گلباران کرد.

شیران آبی‌پوشی که با هدایت حمید کمالی روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند توانستند در ادامه روند موفقیت‌آمیز خود تیم مقاومت البرز را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دهند و به رده دوم جدول صعود کنند. مقاومت البرز  هفته پیش مس را شکست داده بود. گل‌های این بازی را میثم برمشوری، محمد زارعی، مهدی زاهدی، سید محسن موسوی و جعفر نجفی به ثمر رساندند.

میثم برمشوری بازیکن تیم ارژن بالاخره موفق شد در این بازی برای ارژن به میدان برود و تاثیر خود را در نتیجه این تیم بگذارد، برمشوری تا اینجای مسابقات به دلیل صادر نشدن کارت بازی نتوانسته بود برای تیم شیرازی به میدان برود.

دومین روز از هفته هفتم لیگ برتر فوتسال با برگزاری دیدار بین تیم‌های فرش‌آرای مشهد و گیتی‌پسند اصفهان آغاز شد و شاگردان رضا لک در پایان با برتری چهار بر یک، ۱۹ امتیازی شد و به صدرنشینی‌اش تدارم بخشید.

مشهدی‌ها روی گل دوم گیتی‌پسند اعتراض داشته و معتقد بودند عالیقدر درحالی دروازه تیمشان را باز کرده که رحمان سارانی به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده بود.

محمد زارعی بهترین گلزن ارژن تا اینجای مسابقات بوده است و توانسته ۶ گل برای تیمش به ثمر برساند. ارژن ۵شنبه ۸ شهریور باید در قم  به دیدار سوهان محمد سیما قم برود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *