صدای زنان، دلواپسان شیراز را منقلب کرد

کنسرت تئاتر شط رنج پس از چند اجرا که با استقبال فوق العاده شهروندان هنردوست شیرازی همراه بود لغو شد! علی قمصری، رهبر گروه کنسرت تئاتر شط رنج در واکنش به لغو کنسرتشان در شیراز نوشت: «هنردوستان عزیز شیراز متاسفانه با وجود استقبال چشمگیر از شط رنج ، پس از رفع موانعى که به لغو اجرا منجر شد ، امروز دوباره به طور کلى مجوز امشب و اجراهاى بعدى در شیراز را لغو کردند. نمى دانم چه در صداى بانوان نهفته است که اینچنین دلواپسان را منقلب مى کند. یکشنبه ، تقریبا سالن اجراى ما شبیه پادگان بود. وسط اجرا از پایین به اعضاى گروهمان تذکر مى دادند.

پشت صحنه انگار گشت ارشاد بود که حتى کلاه گیس خانم ها را براى اطمینان از نداشتن بوى انسان ، لمس مى کردند. در طول اجرا هم چند نفر را کنار دست صدابردار گمارده بودند. مردم ما با این رفتارها ایمان زده مى شوند. امروز از من خواستند که نصف اجرا را سانسور کنم که نپذیرفتم.

الان که در حال نوشتن این متن هستم اعضاى گروه ، غافل از لغو اجرا آماده ى حرکت به سمت سالن هستند. ناامیدى اى که تا پنج دقیقه ى دیگر شط رنج را فرا مى گیرد ، چیزى کمتر از ناامیدى جامعه از اوضاع نیست. پس مى شود تحمل کرد و باید ایستاد.

یک خواهش از شما دارم با بازتاب دادن این بى مهرى با هشتک #نه_به_لغو_برنامه_هنرى یا به هر شکل دیگر مانع تکرار دوباره ى این بى فرهنگى ها و بى قانونى ها شوید. قصه ى شطرنجى شیراز تراژیک تمام شد. حداقل با بازتاب این نارضایتى جلوى تکرار این اتفاق را براى اجراهاى هنرى دیگر بگیرید. شیراز شهر مهمى است. نگذارید ویرانش کنند. بعضى از مسئولین براى پوک کردن هویت مردم اتفاقا دنبال اجراهاى پلى بک هستند.

تشکر قلبى از رفقاى شط رنج و حسام هوشیار که کنارم ایستادند. تا آخرین کورسوى امید شرمنده ، نشد…. »

صدای زنان، دلواپسان شیراز را منقلب کرد

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. فرهاد

    متاسفانه نمایشی که در پایتخت چندین روز اجرا داشته است در شیراز چنین مورد بی مهری قرار گرفته است. این بی عرضگی مسئولین اجرایی استان به ویژه استاندار و مدیرکل ارشاد فارس را نشان می دهد.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *