جدول برنامه زمان بندی قطع برق در شیراز!

جدول برنامه زمان بندی خاموشی ها در شیراز از سوی شرکت توزیع برق شیراز منتشر شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، با افزایش مصرف برق ناشی از گرمای تابستان و مشکل تولید برق به دلیل کاهش بارندگی و عدم توسعه زیرساختها از سوی دولت، خاموشی های سراسری در سطح کشور، استان و شهر شیراز داده است.

بر همین اساس شرکت توزیع نیروی برق شیراز با توضیح ” راهنمای نحوه استفاده از برنامه زمان بندی پیش بینی احتمالی مدیریت بار ناشی از عدم رعایت الگوی مصرف (افزایش بار شبکه)۱- شهروندان گرامی جهت تعیین روز و ساعت خاموشی ابتدا لازم است گروه خود را مشخص نمایند. ۲- جهت تعیین گروه کافی است پس از اولین خاموشی به این جدول مراجعه کنید و با تطبیق ساعت خاموشی و روز خاموشی گروهبندی مشخص میشود. ۳- با تعیین گروه شهروندان گرامی میتوانند از این پس با مشاهده جدول از نوبت های بعدی مطلع گردند. نکته مهم: لازم به ذکر است برنامه زمان بندی مدیریت بار ساعاتی اعمال خواهد شد که مصرف برق مشترکین افزایش یابد و در صورت مدیریت صحیح مصرف برق از سوی مشترکین احتمال تغییر و حذف برنامه ارایه شده از سوی شرکت توزیع خواهد بود. روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز ” جدول خاموشی های احتمالی را در شیراز منتشر کرده است.

جدول برنامه زمان بندی قطع برق در شیراز!

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. هادی

  سلام ، خسته نباشید…. حروف و رنگها چه معنی دارند؟ما اینجوری متوجه نمی شیم کدوم رنگ یا حرف مربوط به منطقه ی ما میشه…
  ممنون میشم اگر توضیح بدبد

  پاسخ
  1. شیراز۱۴۰۰

   شما برای یک روز میبینین که چه ساعتی قطعی برق داشتید، با توجه به اون زمان، حرف شما مشخص شده و در سایر روزها بر اساس حرف مشخص شده قطعی برق خواهید داشت

   پاسخ
 2. نردی

  تا دیروز ما جز گروه ل بودیم، طبق این جدول گروه د شدیم حالا این درسته یا اون، اینجا که اصلا گروه ل ندلره؟؟

  پاسخ
 3. الهام

  والا دوستم بوشهر زندگی میکنه
  بماند ک قطع وصل اونا واقعا ظلم بهشونه
  ولی لااقل اومدن یه فهرست از منطقه بندی ای ک انجام دادن کردن و به مردم ابلاغ کردن ک موقع قطعی برق تو حمام نباشن( چون اب بوشهر با دینام کار میکنه )
  تو مرکزهای عکس برداری نباشن ( شنید ک لگن یه خانوم تو درمونگاه محمدرسوالله موقع عکس برداری شکسته دیگه ؟))

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *