تازه ترین کتاب انتشارات پژهان به بازار نشر رسید

همزمان با آغاز سال ۱۳۹۷ ، موسسه انتشاراتی پژهان کتاب تازه ای را به بازار نشر عرضه کرد. این کتاب آخرین اثر از مجموعه ای سه گانه است و “یادباد” نام دارد.
پیش از این انتشارات پژهان که سابقه ای پانزده ساله در حوزه نشر کشور دارد، کتب “باد صبا” و “خلوت گزیده” را با همین سبک و سیاق طراحی و تولید کرده و اینک با افزوده شدن کتاب “یاد باد”، این سه گانه شکل نهایی خود را به دست آورده است.
این کتاب نیز همچون دو اثر پیش، مجموعه عکس هایی از چند عکاس صاحب نام ایران است.
در کتاب نخست نگاه عکاسان معطوف به “طبیعت ایران” در کتاب دوم به “آثار تاریخی” و در کتاب سوم “چهره های اقوام” فضای اثر را در بر گرفته است.
کتاب “یاد باد” در قطع خشتی و تیراژ ۳۰۰۰ جلد در یکصد و بیست صفحه تولید شده است و عکاسانی همچون پژمان ضیائیان، حسن مقیمی، زینب شاه زیدی، رضا سبحانی، زهرا پاشایی، رضا نقیبی، مجید خواجه کازرونی، علی برهان، احسان عسکری، ارس برهان، آیه عطایی، علی رضا فخرایی و حمید رضا حاتمی، آثار خود را در اختیار انتشارات پژهان قرار داده اند. متن و ترجمه این کتاب توسط حدیث عطایی انجام شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *