برق جدید شیراز هم پَر!

امتیاز تیم برق جدید شیراز به استان فارس فروخته می شود. به گزارش شیراز1400، برق جدید فارس آخرین امید دوستداران ورزش فارس و شیراز برای احیای نام برق بزرگ بود، امیدی که در سالهای نخست آغاز بکار این باشگاه با صعود به لیگ دسته اول و فعالیت در رشته های مختلف ورزشی همراه بود اما در نهایت همه چیز به انحلال و فروش باشگاه رسید!
آنطور که خبرگزاری تسنیم به نقل از معاون ورزشی باشگاه برق جدید فارس خبر داده بحث واگذاری امتیاز تیم لیگ یکی برق جدید فارس قطعی است.

رامت‌الله برهمن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه بحث واگذاری امتیاز تیم لیگ یکی آینده‌سازان برق جدید فارس قطعی است، اظهار داشت: بحث واگذاری امتیاز این تیم از 4 ماه قبل از پایان فصل مطرح شده است.

مدیر رسانه‌‌ای باشگاه برق جدید فارس عنوان کرد: مالک باشگاه تمایل به واگذاری امتیاز این تیم دارد اما شرطش برای واگذاری امتیاز، ماندن این تیم در استان است و با وجود اینکه پیشنهاداتی از خارج از استان داشته‌اند اما با آن موافقت نکرده‌اند.

معاون ورزشی باشگاه برق جدید فارس خاطرنشان کرد: تاکنون چندین پیشنهاد برای خرید امتیاز این تیم مطرح شده است که مالکان باشگاه قشقایی شیراز نیز جز آن بوده‌اند اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده و هیچ گونه اقدام عملی در این زمینه انجام نشده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *