صبای قم در شیراز نقره‌داغ شد؛

کسب چهارمین برد خانگی نارنجی‌پوشان شیرازی + خلاصه بازی

تیم برق جدید شیراز در هفته هفتم رقابت‌های جام آزادگان مقابل صبا قم به پیروزی رسید.

 

به گزارش شیراز 1400 و به نقل از فارس، تیم برق جدید فارس از هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 15 و 30 دقیقه بعدازظهر امروز در ورزشگاه حافظیه شیراز برابر تیم صبا قم به میدان رفت.

در این دیدار پر افت و خیز و تماشایی که با موقعیت بسیاری نیز همراه بود، هر دو تیم بازی زیبا و هجومی را از خود به نمایش دادند که نتیجه آن در نیمه نخست تساوی یک بر یک بود.

اگرچه موقعیت گل تیم صبا به نحوی مشکوک به نظر می‌رسید اما تیم برق نیز در نیمه دوم صاحب یک موقعیت گلزنی شد که داور اعتقادی به گل نداشت.

شاگردان مهابادی در نیمه دوم با وجود خلق چند موقعیت حساس گلزنی، در دقیقه 80 موفق به گشودن دروازه تیم صبا شدند که این گل نتیجه بازی را به سود شیرازی‌ها عوض کرد.

دو گل تیم برق توسط مجید جلالی‌فرد و حمید نوری و تک گل صبا قم نیز توسط امید ابوالحسنی به ثمر رسید.

ترکیب تیم برق جدید فارس:

مهرداد بشاگردی، مجید جلالی‌فرد، سعید خردمند، سیامک کوهنورد، پوریا آریاکیا، میثم شاه مکوندزاده، رسول بهاروندی، وحید سبزی، بهروز هوشمند، پوریا زارع و مجید بهروزی.

ترکیب صبا قم:

حسین نائیجی، سید مجتبی مبینی‌پور، حسن کریمی، مهدی جعفرپور، آرش اسماعیلی، کمیل محمدی، محمد رحمتی، امید ابوالحسنی، کیوان وحدانی، سعید حلافی و علی امیری.

داوران:

داور: احمد محمدی/ کمک‌ها: براتعلی مولوی، رضا حیدری، و عبدالنبی پورخلف/ ناظر بازی: اسماعیل عامری

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *