بیشترین سهم پزشکان متخصص به استان فارس اختصاص یافت

قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از آغاز اعزام پزشکان متخصص به شهرستان‌های فارس خبر داد و گفت: بیشترین سهم پزشکان متخصص به استان فارس اختصاص یافت.

به گزارش شیراز 1400 و به نقل از تسنیم، عبدالخالق کشاورزی عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از امروز کار اعزام پزشکان متخصص به شهرستان‌های استان آغاز شده است، اظهارداشت: این پزشکان از سوی وزارت بهداشت و درمان به این دانشگاه اعزام شدند که بر اساس سطح‌بندی و نیاز مراکز درمانی، به ویژه توجه به مناطق محروم و دورافتاده استان فارسکار خدمات‌رسانی را در شهرستان‌ها را آغاز می‌کنند.

وی تاکید کرد: با حضور این پزشکان در مراکز درمانی، شاهد افزایش کمی و کیفی خدمات پزشکی به مراجعان هستیم.

قائم مقام معاون درمان دانشگاهگفت: امسال با تلاش‌های معاونت درمان دانشگاه، همکاری مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گسترش قابل توجه تخت‌های بیمارستانی در سطح استان فارس و افتتاح چند بیمارستان جدید در این استان، بیشترین تعداد متخصص در سطح کشور به این دانشگاه اختصاص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: تمام بیمارستان‌های استان، بر اساس سطح‌بندی ارائه خدمات از حضور پزشکان مورد نیاز بهره‌مند می‌شوند.

کشاورزی به موضوع نظارت‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بخش ارائه خدمات درمانی و زیبایی اشاره کرد و گفت: در پی گزارش‌های رسیده مبنی بر فعالیت یک کارگاه آموزشی پوست و مو بدون مجوز، موضوع به بازرسان ویژه کمیسیون محول اعلام و این کارگاه با حکم قضایی تعطیل شد.

نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تلفن 1819 که به صورت شبانه روزی در اختیار همشهریان است، تماس بگیرند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. محمد پ

  كاش شيراز در زمينه شغلها و كارهايي كه نياز به تحرك و جنب ىجوش داره هم فعال بود و فقط در زمينه شغلهاي ثابت كه نياز به تحرك بدني زيادي نداره مثل پرشكي و مشاغل اداره جات و مسافركشي و مغازه داري فعال نبود . تا شهري پويا داشته باشيم نه شهري بيحال و كم انرژي كه احساس سستي و رخوت به ادم دست ميده و انگيزه هركار و فعاليتي از ادم گرفته ميشه

  پاسخ
  1. افشین

   انگار خبر نداری که استان فارس بیش از 30 سال پیاپی مقام اول تولید گندم در کشور رو بدست آورده و داره به استان های همجوار مثل اصفهان که بیابون خالیه و یزد و خوزستان و چهار محال و کهکیلویه و بوشهر و هرمزگان گندم میفرستیم تا نان آنها رو بدهیم .

   پاسخ
   1. محمد پ

    خيلي شغل سخت و خسته كننده اي هس ؟؟؟؟يكماه كار ميكنن بقيه سال منتظر محصول ميمونن. ابياريشم ديم هست..بميرم واسه اين كشاورزان گندمكار كه هميشه تو شيراز ولو هستن

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *