برنامه‌های بزرگداشت حافظ در شیراز تشریح شد

برنامه‌های بیست و یکمین سال برگزاری یادروز حافظ توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تشریح شد.

آرامگاه حافظ

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ و به نقل از ایسنا، بهزاد مریدی، ظهر یکشنبه ۱۶ مهر در کنفرانس خبری تشریح برنامه‌های بیست و یکمین یادروز حافظ در شیراز، گفت: امسال برنامه اصلی بزرگداشت حافظ شامگاه ۱۹ مهرماه و در محل آرامگاه خواجه اهل راز برگزار می‌شود.

دبیر بیست و یکمین سال یاد روز حافظ، از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان میراث فرهنگی به‌عنوان میهمانان ویژه ملی این برنامه یاد و اضافه کرد: امسال برنامه‌های یاد روز حافظ را با عنوان “شاهد قدسی” دنبال خواهیم کرد.

مریدی، از تلاش برای مردمی‌تر شدن برنامه‌های بیست و یکمین یادروز حافظ در شیراز گفت و اضافه کرد: برنامه امسال از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در محل آرامگاه حافظ آغاز خواهد شد و شامل سخنرانی، شعرخوانی و نی‌نوازی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، رونمایی از ۲ اثر هنری مرتبط با حافظ را از برنامه‌های امسال برشمرد و گفت: برنامه‌های امسال همانند سال‌های گذشته با همکاری استانداری، میراث فرهنگی و مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس و شهرداری شیراز برگزار می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *