کلنگ تصفیه خانه پیش ساخته غرب صدرا به زمین خورد

کلنگ تصفیه‌خانه پیش‌ساخته غرب شهر جدید صدرا به زمین زده شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، بعدازظهر امروز کلنگ اجرای پکیج تصفیه‌خانه پیش‌ساخته شهر صدرا به زمین زده شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در آیین کلنگ زنی این تصفیه‌خانه اظهار داشت: این پروژه با ظرفیت ۶ هزار مترمکعب در روز به‌صورت ۵۰ درصد تهاتر و نقد تدارک دیده‌شده است.

مهدی خانی با بیان اینکه ۲۵۰ مترمکعب ظرفیت ذخیره پساب حاصله خواهد بود، خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری این پروژه بر عهده شرکت عمران و توسعه خواهد بود و برای آن حدود ۴ میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات فاضلاب غرب صدرا با این پروژه برطرف خواهد شد، افزود: مدت اجرای قرارداد ۶ ماه با روش epc خواهد بود.

این مقام مسؤول ادامه داد: مشکل تصفیه‌خانه شرق صدرا نیز در حال برطرف شدن است و پیشرفت خوبی دارد و در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

خانی اضافه کرد: تصفیه‌خانه‌ای که در غرب صدرا ایجاد خواهد شد تا چند سال آینده مشکل صدرا را حل خواهد کرد.

وی همچنین گفت: مصلای شهر صدرا و خانه هنرمندان نیز در شهر صدرا مسیر مناقصه آن آغازشده و در آینده نزدیک عملیات اجرایی فعال خواهد شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *