فارس بزرگ‌ترین تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی خاورمیانه

بزرگ‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و پایلوت های تحقیقاتی صنعتی خاورمیانه با استفاده از دانش بومی در فارس در حال تولید است. مدیرعامل شرکت دانش بنیان رادمان صنعت نصر فعال در پارک علم وفناوری فارس گفت: این شرکت با تولید سالانه بالای ۲۰۰ قطعه تجهیزات آزمایشگاهی فنی و مهندسی برای مراکز آموزش عالی کشور و پایلوت های تحقیقاتی صنعتی، بزرگ‌ترین واحد تولیدکننده این نوع محصولات در کشور است.
ریاضی افزود: ۵۰ درصد نیاز آزمایشگاهی مراکز آموزشی کشور توسط این شرکت تامین می‌شود. وی بیان کرد: این شرکت، اردیبهشت از طرف معاونت فناوری ریاست جمهوری از نظر فروش، کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتری در بین ۳۰۰ شرکت تولیدی از این نوع عنوان برتر را گرفت. ریاضی افزود: ساخت پایلوت نمک زدایی از نفت خام برای نفت مرکزی ایران و ساخت انواع تونل باد و دستیابی به دانش فنی تولید باتری نیکل زینک برای نخستین بار در کشور، از موفقیت های این شرکت در خود کفایی و قطع وابستگی به دیگر کشور ها‌ی دیگر است. به گفته کامیاب مسئول تجارت خارجی شرکت، این شرکت امسال با افزایش تولید توانسته ۶۳۸ هزار دلار پیش فاکتور صادرات صادر کند.
کامیاب افزود: پارسال ۴ و نیم میلیارد تومان فروش داشته که تجهیز کامل ۴۲ آزمایشگاه به ارزش ۴۳ هزا دلار سهم صادرات آن بوده است.
به گفته مدیر عامل شرکت، ساخت اولین نمونه ایرانی دستگاه تولید منسوجات بدون بافت تا شهریور امسال از برنامه‌های تولیدی در دستور کار شرکت است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *