عکس : نمای سه بعدی چپگرد صدرا

ساخت چپگرد صدرا چندی پیش آغاز شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ این رمپ یک کیلومتری با گذر از روی زیرگذر گلستان،بزرگراه خلیج فارس را به بزرگراه دکتر حسابی متصل خواهد کرد. مسوولان زمانی برای تکمیل این طرح اعلام نکرده اند.

نمای سه بعدی چپگرد صدرا

نمای سه بعدی چپگرد صدرا

نمای سه بعدی چپگرد صدرا

نمای سه بعدی چپگرد صدرا

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

11 نظر

 1. علیرضا حسینی

  این پروژه تاثیر زیادی در حل مشکل ترافیک خروجی صدرا داره اما کافی نیست! حجم ترافیکی که از صدرا و گویم و قصرقمشه و سپیدان و در کل از محل ورودی غربی شیراز وارد بلوار میرزای شیرازی می‌شود واقعاً سنگین است ک یکی از راه‌های تقسیم این حجم ترافیکی این است که مسیری از صدرا به مرکز شیراز و از سایر شهرک‌های غربی شیراز به صدرا (و در نتیجه همانطور که گفته شد از صدرا به مرکز شیراز) در نظر گرفته شود

  پاسخ
 2. کامران

  پروژه موثری هست ولی طبق تصاویر اگر این چپ گرد فقط دوتا باند داشته باشه ممکنه ممکنه مقداری باعث ترافیک بشه. باتوجه به حجم بالای خودرویی که در ساعات خاصی از روز از سمت صدرا و شهرک گلستان وارد بزرگراه دکتر حسابی میشن و اینکه کوتاه شدن و همزمان شدن زمان ورود به دکتر حسابی ترافیک سنگین تری ایجاد کنه. به نظر بهتره هم عرض چپگرد رو بیشتر کنن هم کندرو بزرگراه رو متصل کنن به باند اصلی تا عرض زیادتری باشه. یا اینکه ورودی کندرو به تندرو از سمت گلستان رو ببرن بعد از فرود چپگرد.

  پاسخ
  1. علیرضا

   مسیرهای جدید به صدرا و سایر شهرک‌های غرب شیراز. پروژه‌ی چپگرد خروجی صدرا به بلوار دکتر حسابی پروژه‌ی خوبی است اما از حجم ترافیکی بلوار دکتر حسابی و میرزای شیرازی کم نمی‌کند. این مسیر روز به روز شلوغ‌تر می‌شود

   پاسخ
 3. حميد

  سلام اگر از بزگراه انجيره تا قصر سبز ساخته شود و سپس از صدرا به غلات ادامه پيدا كند مي توان اميد داشت كه در آينده با اتصال به بزرگراه كوهسار مهدي حجمي از ترافيك به مسير جديد ((غلات صدرا قصر سبز انجيره جواديه پشت مله كوهسار مهدي جمهوري)) منتقل گردد.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *