تصویب بودجه سه هزار و ۲۸۰ میلیارد تومانی شهرداری شیراز در سال ۹۶

بودجه پیشنهادی شهرداری شیراز در سال ۹۶ به وقت قانونی خود به شورای اسلامی شهر ارائه شد و پس از تصویب کلیات آن امروز نیز جزییات آن در شورای اسلامی تصویب شد. به گزارش شیراز۱۴۹۹، در نهایت بودجه سال به رای گذاشته شد که از ۱۵ نفر عضو شورای اسلامی حاضر در صحن علنی ۱۴ نفر به بودجه رای دادند و در مجموع بودجه شهرداری شیراز به  سه هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان در سال آینده افزایش یافت.

براساس این گزارش، بودجه سال آینده شهرداری برای تصویب نهایی به استانداری فارس و فرمانداری شیراز ارائه می‌شود.گفتنی است بودجه سال جاری شهرداری شیراز سه هزار و ۵۰ میلیارد تومان است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. فرهاد

  شیراز – شهردار شیراز از سرقت ۸ تا ۱۶ دوربین نظارتی در یک‌شب خبر داد.

  به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا پاک‌فطرت، ظهر پنجشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، گفت: هیچ‌گونه اعتقادی به توزیع کردن پول مردم در میان گروه‌های مختلف ندارم.

  وی ادامه داد: شورای شهر ۴۵۰ میلیارد ریال را برای ایجاد پل‌های مکانیزه در نظر گرفته درحالی‌که پل مکانیزه ماهیانه یک‌صد میلیون ریال هزینه نگهداری دارد و از کجا معلوم که شبانگاه موتور پل مکانیزه را دزد نبرد، درحالی‌که در یک‌شب هشت‌تا ۱۶ دوربین بر خط نظارت شهرداری شیراز را دزد برده است.

  شهردار شیراز تأکید کرد: بازی انتخاباتی شروع‌شده و برخی هم کار نمی‌کنند و فقط سخنرانی دارند که اشکالی هم ندارد زیرا مردم به‌سرعت فراموش می‌کند.
  http://www.mehrnews.com/news/3908958/%DB%B1%DB%B6-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%AA

  پاسخ
  1. محمدسعید

   فرهنگ شیراز در سالیان اخیر به شدت افتضاح شده است. اگر این وضعیت چندسال دیگه پیش بره باید از گفتن لقب پایتخت فرهنگی ایران شرم داشته باشیم. نتیجه ورود و مهاجرت بی رویه روستاها و شهرهای اطراف و حتی استان های دیگر به شیراز شده همین که الآن میبینیم. البته ندرتا تو بعضی موارد خود شهروندان شیرازی هم گویا میخوان تو این رفتارها از دیگران کم نیارن!!!!!. نمیدونم آخرش میخوایم چی بشیم. وحشیگری های تماشگران قشقایی که عموما از عشایر محترم!!!!!!!! استانمون بودن خیلی انعکاس بدی تو شبکه ها و رسانه ها پیدا کرده اینم نمونه بعدیش که سرقت دوربین ها باشه. بزرگترین مشکل حال حاضر شهر شیراز این ضعف فرهنگیه حتی بزرگتر از مشکل آب و زیرساخت و عمران و هرچیز دیگه که فکر کنید.

   پاسخ
   1. شیرازی

    مگه شهر های دیگه شهر قدیسان و مطهران هست که اینطور صحبت میکنی! فکر نمی کنم ضعف فرهنگی مردم شیراز به اندازه ی تهران و چند شهر بزرگ دیگه ی کشور باشه!

   2. محمدسعید

    شیرازی جان فکر نمیکنم حداقل تو یکسال اخیر کسی به اندازه من تو این سایت از فرهنگ و تاریخ غنی شیراز در برابر تهرانیا و اصفهانیا و دیگران دفاع کرده باشه. آخرین نمونش رو میتونی تو کامنتهای من در قسمت ارائه لایحه بودجه ۳۱۵۰میلیارد تومانی شیراز بخونی!!وقتی جناب وحید تهرانی یه پشت داشت به شیراز و تاریخ و فرهنگش توهین میکرد جز معدودی از دوستان دوتا شیرازی باغیرت نیومدن جوابشو بدن!!!همونایی که ادعای اصالتشون میشه ولی شیراز رو فقط برای خوشیاشون میخوان و بس. هیچ اطلاعی هم از فرهنگ پربار شهرشون ندارن. من یه شیرازی هستم و به شهرم افتخار میکنم. خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنی.فکر نکن وقتی این کامنت رو میذارم به این معنیه که شیراز بده پس تهران خوبه پس فلان جا خوبه. من خودم الان سه ساله تهران زندگی میکنم البته موقتا. اصلا هم از تهران خوشم نمیاد و برای اومدن به شهرعزیزم لحظه شماری میکنم. ولی اینم بگم که شیرازیا به طور مطلق برای من قدیس نیستن. من فقط و فقط به شیرازی های بافرهنگ احترام میگذارم نه به اون بی فرهنگهایی که با همچین کارایی ابروی شهرمون رو دارن میبرن چه خودشون و هفت پشتشون شیرازی باشن چه دهاتی. چه دوست و فامیل من باشن یه غریبه. چه خودشون رو اصیل معرفی کنن چه نه. دوست عزیز چی تو کامنت من دیدی که فکر کردی دارم به شیرازیا توهین میکنم تاحالا از من توهینی به شیراز و شیرازیا دیدی؟ از این به بعدشم هیچ وقت نخواهی دید شیراز عشق منه همه وجود منه مثل همه شیرازی ها و ایرانی های بافرهنگ که میدونن شیراز چه ارزشی داره. حالا خودت قضاوت کن به عنوان یه شیرازی که عاشق شهرشه با شنیدن این اخبار چه حالی بهت دست میده؟؟

 2. محمدسعید

  با سلام و خسته نباشید به تمام دست اندرکاران سایت. لطفا در صورت امکان گزارشی از وضعیت ورودی شمال شهر و دروازه قرآن تهیه کنید. چون با این که فاصله زیادی تا نوروز نداریم ولی وضعیت خود دروازه قرآن و همچنین میدان جلوش و اون طاووس بیچاره مثل تمام طول امسال بسیار نامناسب هست. ادمین جان آیا اطلاعی از نصب المان های نوروزی جدید ندارید؟ المان شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام قرار نیست ساخته و نصب بشه تا آخر سال؟

  پاسخ
 3. محمدسعید

  جناب پاکفطرت اولین بار که نیست همچین اتفاقی تو شهرمون داره میفته اولین بار نیست که یه مشت بی فرهنگ بی شعور انسان نما دارن نام شیراز رو خراب میکنن اولین بار نیست که یه مشت بی شرف دارن به اموال عمومی خسارت میزنن سوال من اینه که به کرات فهمیدید که این جور ادما همیشه هستن شما چه کاری برای جلوگیری از این وضعیت انجام دادید؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟الآن دوربین ها رو دزدیدند اگه از این همه وقایع تلخ عبرت گرفتی دفعه بعدی شناساییشون کن همه میدونیم که اصلا هم کار سختی نیست فقط یه کم جربزه میخواد و شجاعت. دوبار که چندتا از اینا رو بندازن زندان یا حد سرقت براشون جاری کنن آدم میشن. اروپایی ها که بالفطره از ما بافرهنگتر نیستن ولی مثل سگ از اجرای قانون میترسن برای همین هم ادم شدن ولی ما اصلا قانونی نداریم اگه داشته باشیم کسی اجراش نمیکنه اجراش هم کنن برای همه اجرانمیشه دیگه میخوای نتیجش چی باشه عزیز من.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *