عکس: ایستگاه دوچرخه بوستان دراک

ایستگاه دوچرخه بوستان ۵۸۰ هکتاری دراک به شکل کلاه ایمنی دوچرخه سواران در ورودی این بوستان قرار گرفته است.

طراحی و اجرا: مهدی قیصرنژاد
رنگ آمیزی و نقاشی :حسین معینی فر

ایستگاه دوچرخه بوستان دراک

ایستگاه دوچرخه بوستان دراک

ایستگاه دوچرخه بوستان دراک

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. فرشاد.س

  خیلی هم شیک، ایشالا مسیر هم صاف و خوب باشه و دوچرخه ها مناسب هر سنی باشه،
  از همه مهمتر ایشالا شعور داشته باشن و روی این دیوار و ایستگاه شعار ننویسن

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. امیرم

  رالی مرک به شیراز بازگشت
  رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: با مذاکره با فدراسیون جهانی موفق شدیم میزبانی یک راند از مسابقات جهانی موتورکراس را بر عهده بگیریم
  به نقل از فارس: نشست مطبوعاتی محمود سیدانلو رئیس موتورسواری و اتومبیلرانی در محل فدراسیون برگزار شد.

  صیدانلو در ابتدای این نشست با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در مدت یک سال ریاست خود در فدراسیون گفت: ما در سال گذشته تغییر و تحول چهارگانه در فدراسیون را پشت سر گذاشتیم.۳ ماه نخست سال با مدیریت ریاست قبلی اداره شد. بعد از آن بنده آمدم و پس از چند ماه سرپرست جدیدی برای فدراسیون انتخاب شد و در نهایت پس از برگزاری انتخابات بنده به عنوان رئیس جدید فدراسیون فعالیت خود را آغاز کردم. این تغییر و تحولات باعث شده بود تا شرایط سختی را تجربه کنیم. در بخش اول در حوزه مالی شرایط دشواری را تجربه کردیم و همچنین از تقویم سال ۹۵ نیز خارج شده بودیم. همین مشکلات سبب شد تا شروع دشواری را در سال ۹۵ داشته باشیم.

  رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در ادامه از تدوین آئین‌نامه اجرایی و فنی در همه ماده‌ها و حوزه‌ها در فدراسیون خبر داد و گفت: باید آئین‌نامه اجرایی و فنی بر اساس تقویم فدراسیون تدوین می‌کردیم که در همه رشته‌ها تدوین شده و از این پس همه مسابقات و برنامه‌ها باید در چارچوب این آئین‌نامه برگزار شود. نکته دیگر اینکه مسابقات را از تهران خارج کرده و به شهرهای مختلف کشور بردیم تا همه هیأت‌ها در برگزاری مسابقات مشارکت داشته باشد.

  رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در ادامه به فعالیت‌های فدراسیون در حوزه بین‌الملل اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده به تقویم بین‌المللی و جهانی در دو رشته موتورسواری و اتومبیلرانی بازگشتیم. در اجلاس جهانی نیز شرکت کردیم که دستاوردهای خوبی همراه داشت و میزبانی‌های مهمی را اخذ کردیم. بدین ترتیب تورنمنت رالی مرک در سال ۹۶ در شیراز برگزار خواهد شد. این رالی قرار بود در اردیبهشت ماه برگزار شود اما به دلیل انتخابات ریاست جمهوری به شهریور موکول شده و با حضور کشورهای خاورمیانه برگزار خواهد شد.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. محمدعلی

  بنظر من میتونن خیلی قشنگ تر از این بسازنش
  ایدش جالبه اما اجراش خیلی ابتدایی و نازیباس
  چرا از فلز سه بعدی به جای رنگ آمیزی روی سیمان استفاده نکردن؟
  طرحش فقط یه نقاشی هست روی یک قالب کلاه سیمانی
  این طراحی ها رو بیشتر دهه ۴۰ هم میدادن
  اجرای ایده زیبا یعنی یه چیزی توی مایه های اجرای ترنسفرمرز توی مشهد با ۲۰۶

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *