کسی پاسخگوی شیوع سردرد در میان مردم شیراز باشد

مسعود رضایی؛ نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی: بحث پارازیت‌ها از همان ابتدا نگران‌کننده بود و با صحبت‌ها و شایعات مختلفی درهم آمیخته و به مسئله مهمی تبدیل شد که هم ما و هم تمامی مردم شیراز را نگران کرد.
از آغاز شروع صحبت‌های پارازیت خود من شخصا با مطرح کردن این مسئله از دکتر ایمانیه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز سوال کردم اما ایشان این مسئله را رد کرده و افزون بر این از مسئولین استانداری هم سوالاتی در این باره بیان شد اما آن ها هم این مسئله را رد کردند. پس از آن با داغ بودن بحث پارازیت‌ها تمامی نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی این مسئله را پی در پی بیان کردند و این موضوع را هم چنان دنبال خواهیم کرد.
بحث پارازیت ها بسیار شدت یافته و حتی برای ما هم این مسئله بسیار ملموس است؛ به حدی که در منزل مسکونی خود ما هم با این مشکل درگیر هستیم.
متاسفانه تاکنون متولی این مسئله پیدا نشده و پس از تجمع مردم جلوی ورودی استانداری، استاندار هم به مردم وعده داد که این مسئله را با تحقیقات و مدرک پیگیری خواهد کرد. تحقیقاتی هم صورت گرفته اما تاکنون نتیجه ای رسمی و قانونی در اختیار مردم و مسئولین قرار نگرفته است.
ما به عنوان خود مردم از حاکمیت و دولت تقاضای پیگیری این مسئله را داشته ایم و خواهیم داشت. متاسفانه این مسئله که پارازیت ها منجر به سرطان می شوند در میان مردم وحشت ایجاد کرده که مسئولین این مسئله را تکذیب کرده اند.
بنا به گفته مردم در غرب شیراز سردردهای بسیار زیادی مردم این منطقه را آزار می دهد که به باور مردم ناشی از افزایش پارازیت ها در غرب شیراز است.
با توجه به شرایط به وجود آمده نمایندگان شهر و استانداری و تمامی مسئولین این موضوع را به جد پیگیری می کنند. در این جا لازم است بیان کنم که با توجه با آشفتگی های پیش آمده میان مردم و افزایش شایعات و تداخل شایعه و واقعیت، مردم باید از حق خود دفاع کنند و آرامش خود را حفظ کنند

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. شیراز

  از بی عرضه گی خودمون هست اگه یه کم غیرت داشته باشیم باید بریم استاندری رو به اتیش بکشونیم به منای واقعی کلمه دارن مردم رو میکشن این بی همه چیزا

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. Heydar-Shz

  مگه میشه؟! چرا هیشکی زیر بار نمیره؟ همه هم که دارن تکذیب یا انکار میکنن. لابد پارازیتا از فضا میاد!
  فقط میتونم بگم خدا بانیان و مسببانشو لعنت کنه که سلامتی هم وطنش براش ارزش نداره

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. کورش

  استانداری حامی ارسال پارازیت نیست اما بعنوان رییس دولت در هر استان وظیفه حمابت بی چون و چرا از منافع هم استانیهارو باید داشته باشه ..

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 4. فرهاد

  گرامیداشت شهدای حادثه پلاسکو در مقابل ایستگاه آتش نشانی در شیراز

  ایرنا-شیراز-در تجمع امشب مردم مقابل ایستگاه های آتش نشانی درشیراز ، مردم با اهدا گل ، روشن کردن شمع و خواندن دعا یاد و خاطره جانباختگان و شهدای حادثه ساختمان پلاسکو در تهران را گرامی داشتند./عکس:رضا قادری
  http://www.irna.ir/fars/fa/Photo/3397643/

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 5. ايراني

  اگر که از همون عضو شورای شهر بپرسیم علت سردردها رو آمریکا و پروژه هارپ آمریکا معرفی میکنه

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *