تحولات جدید در فجر سپاسی و برق شیراز در راه است

طی چند روز آینده شاهد تحولات جدید در دو تیم برق شیراز و فجر شهید سپاسی خواهیم بود.به گزارش شیراز1400 به نقل از مهر، یکی از مشکلات اصلی باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز عدم وجود یک سرمربی در این تیم بود که در حال حاضر به گفته مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز مذاکراتی با غلام پیروانی انجام شده است.

هرچند که به گفته قنبری تا این لحظه هیچ چیز در خصوص پیوستن غلام پیروانی به فجر مشخص نیست خود وی در مصاحبه ای اعلام کرده که مذاکرات در حال نتیجه گرفتن است. به طورحتم با آغاز فعالیت پیروانی در تیم فجر شاهد تغییرات زیادی خواهیم بود که همگان امیدوار هستند فجر به روزهای قدرتمند خود بازگردد هرچند که بسیار مشکل است.

اما وضعیت تیم برق شیراز نیز به زودی تغییر خواهد کرد زیرا مدیرعامل این باشگاه خبر از فروش امتیاز این باشگاه می دهد اما با توجه به شنیده ها این تیم به یکی از پیشکسوتان باشگاه برق شیراز واگذار خواهد شد. به این ترتیب به زودی شاهد تغییراتی در فوتبال شیراز خواهیم بود که به طور حتم با حضور رئیس فدراسیون فوتبال در شیراز می توان به روزهای آینده امیدوار بود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. محمد

  سلام
  کاش امتیاز باشگاه برق اصلی توسط مالکان باشگاه برق نوین خریداری میشد
  چون باشگاهی برقرار و رو به پیشرفت با مدیریت خوب هست و با این کارمیتواندبا استفاده از نام یگانه ی برق شیراز ریشه و پیشینه طولانی آن را با خود داشته باشد.
  از طرف دیگر و جود یک باشگاه با نام اصیل برق در شیراز مایه اتحاد همه هوادارن تیم و فوتبال دوستان شیراز در زمان حضور دوباره برق قدیم در فوتبال خواهد بود.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *