گزارش تصویری : زیباسازی و بهسازی خیابان هجرت

با انجام تملکهای مورد نیاز زیباسازی و بهسازی خیابان هجرت به پایان رسید. به گزارش شیراز۱۴۰۰، خیابان هجرت بخشی از طرح بزرگ عرفان است که اماکن تاریخی و فرهنگی قرار گرفته بین دروازه قرآن و حرم شاهچراغ (ع) را به یکدیگر متصل می‌کند که این اتصال به صورت مسیر پیاده روی نیز تعریف شده است.

عکس : محمد بن شمس

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. مجتبی

  اون قسمتی که دو تا پراید شخصی و تاکسی پارک کردن قراراه کاربردشون چی باشه؟ آیا این خیابون قراره دو طرفه بشه؟ یا مثلاً قراره به عنوان پارکینگ استفاده بشه؟ یا اصلاً کاربری دیگه ای داره؟

  پاسخ
 2. سینا

  چرا از کاشی کاری های رنگی از مینا کاری های موضعی از هنر های دستی تاریخی شیراز توی این طرح ها استفاده نشده ؟ اخه دیواره هیچ زیبایی نداره

  پاسخ
  1. Yasin

   البته یک قسمتی از دیوارها هم شبیه بادگیرهای یزد هست! واقعا نمیدونم چی بگم!(البته همین که یه مقدار به زیباسازی اهمیت دادند و نور پردازی هم داره ،خوبه)

   پاسخ
 3. دوست

  باید یه فکری به حال وضعیت زشت و اسفالتنابود دروازه قران کنن و محیط اطارفش کنن نور پردازی ضعیف باغچه ها ی اطراف دروازه قران بی روح وضعیت دیوار منزلی که مدام روش شماره منزل مبله مینویسن اسفناک باید شهرداری هم برایاون باغچه و هم اون دیوار طرحی بریزه مثلا از گلدان های عمودی برای دیوار استفاده بشه

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *