بعد از دیوار مهربانی؛

دیوار مهربانی این بار از جنس ساندویچ در شیراز

این روزها شاهد اتفاقات جالبی در سراسر کشورمان هستیم که یکی از آن ها دیوار مهربانی است. به گزارش شیراز1400 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ این بار چتر مهربانی به شیوه ای دیگر سایه محبت افکنده است تا جایی که یک فست فود کوچک در یکی از محله های شیراز اقدام به راه اندازی دیوار مهربانی کرده که برای مخاطبانش بسیار جالب است.
ساندویچ مهربانی در شیراز

مسئول رستوران گفت : از زمانی که داستان کافه دیوار را شنیدم تصمیم گرفتم که من هم مهربان تر باشم و بدلیل اینکه خودم یتیم بودم و طعم فقر را چشیده ام تصمیم گرفتم به افراد نیازمند یک ساندویچ رایگان بدهم و این کار را یک ماه انجام دادم و با نصب اطلاعیه ای بر روی دیوار از مشتریان هم برای این عمل خداپسندانه دعوت کردم که با استقبال مشتریان دیوار مهربانی رنگ و روی خاصی به خود گرفت.

او ادامه داد: هر مشتری که تمایل دارد یک یا چند ساندویچ حساب می کند و فیش آن را به دیوار می چسباند و با مراجعه افراد نیازمند یک فیش از دیوار جدا می کنم و از حساب دیوار به او ساندویچ می دهم.

مسئول رستوران جوانی ۳۷ساله ساکن شیراز است که با این اقدام زیبا به همراه خانمش مهربانی را با طعم ساندویچ ابراز می کند.
وی افزود: از زمانی که دیوار مهربانی را راه انداخته ام دکانم رونقی دیگر دارد.

رستوران مهربانی در محله شرغان شیراز قرار دارد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

5 نظر

  1. سینا

    روح ملکوتی انسان که سر چشمه از زات پاک الهیست پس از نگرانی های بسیاری که در فرهنگ عمومی مردم دیده میشد دوباره داره جان تازه ای میگیره

    پاسخ
  2. علی @

    این رسم اصلش از مصر میاد . اونجا بهش میگن ” قهوه رو دیوار ” و معمولا تووی قهوه خونه هاشون اینکارو میکنن . به هر حال رسم قشنگیه و امیدوارم این کار ادامه پیدا کنه … به شرطی که گداهای قلابی سواستفاده نکنن.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *