پیگیری وعده ها : پل های عابرپیاده مکانیزه ای که ساخته نشدند

سرویس وعده ها : یکی از وعده هایی که در سالهای اخیر در رسانه های مجازی و نوشتاری کلانشهر شیراز به صورت متناوب شنیده شده ، ساخت تعدادی پلهای عابرپیاده مکانیزه است که قرار بود تعدادی از آنها با معماری متفاوت در سال گذشته افتتاح شوند و پل عابرپیاده تقاطع چمران – زرگری نیز به صورت کابلی ساخته شود. متاسفانه هیچ کدام از وعده های مهندس علی مصلی نژاد مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز عملی نشد و این کلانشهر همچنان با فاصله ای زیاد با دیگر کلانشهرها از کمبود پل های عابرپیاده مکانیزه و استاندارد رنج می برد.

مصاحبه این مدیر جوان شهری در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ : 

مصلی‌نژاد در نشست خبری با اشاره به اولویت‌های مهم سازمان حمل و نقل شهرداری شیراز تا پایان امسال بیان کرد: تجهیز پل‌های عابر پیاده به رمپ، آسانسور و پله برقی از مهمترین اولویت‌های ما تا پایان امسال است.

وی تجهیز دو پل هوایی بلوار مدرس و شهرک آرین در شمار پل‌هایی دانست که تا آخر سال ۹۳ مجهز به پله برقی می‌شوند، گفت: پل‌های خیابان معالی‌آباد، رهبر ماه، دوستان، دانشکده مهندسی در بلوار زند، دروازه کازرون، انوری، بیست متری سینما سعدی و کوزه‌گری نیز از پل‌هایی هستند که تا پایان امسال مکانیزه می‌شوند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه پیمانکار برای اصلاح، تعمیر و یا مجهز شدن پل‌های فوق‌الذکر انتخاب شده‌اند و هزینه هر کدام از آنان ۱٫۵ میلیارد تومان است، عنوان کرد: حداقل زمان پیش‌بینی شده برای بهره‌برداری از تجهیز و مکانیزه شدن این پل‌ها یکساله است.

اکنون باید در انتظار نشست و دید که چه زمانی پل های اشاره شده بالا ساخته خواهند شد و یا اینکه غبار زمان گرفته و در بین وعده های بی سرانجام مسوولان محو خواهند شد!

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. Amina

  پس کی یه وعده مردونه میشنویم که مردونه اهتمام به اجراش داشته باشن تنها به قصد رفاه و نشاط مردم
  .
  .
  .
  متاسفانه فقط باید علت خیلی از این عقب افتادگی ها رو در شورای شهر بدونیم که تنها تصمیم گیری هاشون رنگ و بویی سیاسی داره و حالا هیچ دلیلی ندارن در دولتی که شدیدا با اون مخالف هستند کمر به آبادانی شهر ببندند

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. اسحاق

  ا سلام
  پیشنهاد پل عابر پیاده در بلوار شریعتی (معالی آباد) را با توجه به این حجم تردد و پرمخاطره بودن عبور از عرض خیابان دارم
  با تشکر

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. اسحاق

  با سلام
  پیشنهاد پل عابر پیاده در بلوار شریعتی (معالی آباد) را با توجه به این حجم تردد و پرمخاطره بودن عبور از عرض خیابان دارم
  با تشکر

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *