لغو نمایشگاه کتاب شیراز به بهانه شرایط نامساعد آب و هوا

سایت خبری – تحلیلی شیراز۱۴۰۰: برخی مخاطبان با ارسال پیامی خواستار اطلاع رسانی درباره نمایشگاه بین المللی کتاب شیراز شدند و ما هم با جست و جو در گوگل به خبری در خبرگزاری فارس رسیدیم که مربوط به ۷ روز قبل بود و در این خبر اعلام شده است که نمایشگاه کتاب که قرار بود از دوم آذر شروع شود بدلیل شرایط نامساعد جوی(!) تا اطلاع ثانوی به تعویق بیفتد. این در حالیست که سازمان هواشناسی نه تنها هیچگونه پیش بینی مبنی بر آب و هوای نا متعارف نداشته بلکه از بارش معمولی باران نیز در چند روز برگزاری نمایشگاه خبری نیست! نکته جالب اینکه نمایشگاه کتاب شیراز در سال ۹۲ و همزمان با بارش سنگین برف آن سال که در شهرک گلستان شدت بیشتری داشت برگزار شد. ای کاش مسوولان بطور کامل واضح دلیل عدم برگزاری را وضعیت این چند روز کشور اعلام کرده و به شعور مخاطبان توهین میکردند !

نمایشگاه کتاب شیراز به زمان دیگری موکول شدگشایش نمایشگاه کتاب شیراز لغو و به زمان دیگری موکول شد.به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، قرار بود نمایشگاه کتاب شیراز سوم تا نهم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برپا شود که بنا به گفته مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این نمایشگاه فعلاً برپا نمی‌شود.
دلیل عدم برپایی نمایشگاه کتاب شیراز شرایط جوی نامساعد اعلام شده که مانع برپایی هر چه بهتر این نمایشگاه شده است.
زمان احتمالی گشایش این نمایشگاه از سوی مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس تا کنون اعلام نشده است.

تاریخ خبر: ۲۷ آبان ۹۸

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *