گزارش تصویری : نقاشی دیواری خیابان قصردشت

در آستانه بهار شیراز جامه ای نو بر تن می کند. به گزارش شیراز۱۴۰۰، در تمام نقاط شهر تکاپوی استقبال از نوروز دیده می شود که نقاشی های دیواری بخشی از این اقدامات است. یکی از نقاشی های دیواری زیبا در خیابان قصردشت درحال اجرا است که در ادامه تصاویر مربوط به آن را مشاهده می کنید.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. ارام شیراز

  ارام شیراز ۱۳۹۸-۰۱-۰۹ در ۹:۲۱ ب.ظ
  فارس » عمومی
  ‍ پ
  فارس باز بارانی می شود | پربارش ترین و کم بارش ترین شهرستان های فارس کدامند؟
  اواخر روز شنبه با افزایش ابر در نورآباد، سپیدان، کازرون، فراشبند و شیراز بارش پراکنده باران را خواهیم داشت. در روز های یکشنبه و دوشنبه بارش هایی در شمال غربی، غربی، مرکز و جنوب غربی استان داریم.
  کد خبر: ۷۲۹۳۷۱تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۸ – ۱۹:۴۷۲۸
  بر اساس نقشه های هواشناسی، آسمان فارس جمعه و شنبه صاف تا قسمتی ابری است.

  اواخر روز شنبه با افزایش ابر در نورآباد، سپیدان، کازرون، فراشبند و شیراز بارش پراکنده باران را خواهیم داشت.

  در روز های یکشنبه و دوشنبه بارش هایی در شمال غربی، غربی، مرکز و جنوب غربی استان داریم.

  بیشترین میزان بارش های استان فارس از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون به ترتیب در ایستگاه های هواشناسی اردکان با بیش از ۸۲۶ میلیمتر ،ممسنی با ۶۳۴ میلیمتر . شهرک گلستان شیراز ۵۷۷ میلیمتر سد درودزن با بیش از ۵۳۰ میلیمتر و کازرون ۴۹۷ میلیمتر بارندگی به ثبت رسیده است.

  کمترین میزان بارش های این استان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون به ترتیب در ایستگاه های هواشناسی آباده با ۱۷۰٫۲ میلیمتر،ایزدخواست با ۱۸۰ میلیمتر و نی ریز با ۱۸۸٫۷ میلیمتر ثبت شده است.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *