گزارش تصویری : آماده سازی شهربازی “سرزمین من” صدرا

شهربازی "سرزمین من" صدرا در انتظار ورودی وسایل شهربازی است. به گزارش شیراز۱۴۰۰، این مجموعه که قرار است یکی از متفاوت ترین شهربازی های مسقف کشور باشد و به گفته شهردار صدرا بلندترین چرخ و فلک کشور در این مجموعه نصب می شود. پروژه «سرزمین من» د‌‌‌‌‌‌ر کنار اکوپارک صد‌‌‌‌‌‌را قرار دارد و د‌‌‌‌‌‌ستگاه های بازی آن که از مد‌‌‌‌‌‌رن‌ترین د‌‌‌‌‌‌ستگاه‌ها و ساخت کشور ایتالیاست خرید‌‌‌‌‌‌اری شد‌‌‌‌‌‌ه و د‌‌‌‌‌‌ر گمرک است که به محض آماد‌‌‌‌‌‌ه شد‌‌‌‌‌‌ن برخی زیرساخت‌ها به بهره برد‌‌‌‌‌‌اری می‌رسد‌‌.‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌‌ر کنار این پروژه علاوه بر ۶ هزار واحد‌‌‌‌‌‌ پارک خود‌‌‌‌‌‌رو د‌‌‌‌‌‌ر اکوپارک، ۶۰۰ واحد‌‌‌‌‌‌ پارکینگ نیز برای پروژه شهربازی د‌‌‌‌‌‌رنظر گرفته شد‌‌‌‌‌‌ه است. این د‌‌‌‌‌‌ر حالی است که نصف این پروژه نیز با توجه به فضای کوه‌های اطراف به صورت بام سبز اجرا خواهد‌‌‌‌‌‌ شد‌‌‌‌‌‌.

فضاسازی این پروژه به شکلی عالی اجرا شده که نشان از این دارد که می توان به آینده و سرانجام این طرح امیدوار بود! در ادامه تصاویری از محوطه سازی این مجموعه تفریحی:

 

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

9 نظر

 1. فرهاد

  شیراز از نظر اماکن تفریحی و شهربازی در فقر مطلق به سر می برد. انشاالله با افتتاح این پروژه کمبودها در این زمینه تا حدی جبران شود

  پاسخ
 2. محمدعلی صف شکن

  این که یه سوله و یه پیاده رو بیشتر نیست؟!
  چجور میخواد بسه بزرررگ ترین پروژه شهربازی در شیراز؟!
  یادشهربازی بزرگ کوه دراک یا همون برف فروشان میوفتم که سه سال پیش گفتن وسایلشو خریدن تاکیدم روی چرخ و فلکش داشتن

  پاسخ
  1. شیراز۱۴۰۰

   دوست عزیز این شهربازی مربوط به شهر ۲۰۰ هزار نفری صدرا هست نه شهر شیراز! اگر حضوری در پروژه تشریف ببرید متوجه میشد طرح فراتر از یک سوله و پیاده رو هست، فضای سرپوشیده دارای طرح هندسی زیبایی هست و فضاسازی به شکل مدرن و متفاوت انجام شده.

   شهربازی دراک هم شهرداری درحال تعریف منابع مالی برای خرید وسایل هست. اگر افزایش قیمت ارز نبود، الان وسایل در شیراز بودند.

   پاسخ
 3. علی

  ادمین محترم با توجه به لایو اینستاگرام که در حضور شهردار شیراز بودید ایا این شهردار پروژه های پل سازی رو اغاز خواهد کرد در سال اینده یاوخیر؟

  پاسخ
  1. شیراز۱۴۰۰

   با توجه به محدودیت بودجه شهرداری، اولویت تکمیل پروژه های نیمه تمام هست. به همین دلیل ابتدا فاز یک پل رودکی تکمیل شد، پس از آن تقاطع جوادیه و کشن آماده افتتاح هستند و از هفته آینده ساخت زیرگذر گلستان و فاز دوم رودکی با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد. ضمن اینکه در دوره جدید ساخت تقاطع های مهدیه و فرهنگیان یا جدید آغاز شده و یا با سرعت بیشتری درحال پیگیری هست. طرح دوبرگردان غیرهمسطح چمران نیز سرانجام به شکل سابق تایید شده و با تصویب نهایی شورای شهر وارد مرحله اجرایی می شود.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *