جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را در سینما ببینید

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز از اکران بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا در برخی از مراکز عمومی این کلان‌شهر از جمله بوستان‌ها خبرداد.
به گزارش شیراز۱۴۰۰ و به نقل از تسنیم، احمد تنوری در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن  برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیایی و حضور تیم ملی ایران در این مسابقات، کمیسیون فرهنگی در نظر دارد با همکاری فرمانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان و شهرداری اقدام به پخش مسابقات در اماکن فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر کند.

وی گفت: در راستای ایجاد فضایی بانشاط و با هیجان برای شهروندان مقرر شد شهرداری هماهنگی های لازم را با شورای تامین و سازمان‌های مربوطه برای پخش مسابقات فوتبال در حداقل سه سالن سرپوشیده، سه سینما و سه بوستان سطح شهر در مدت یک هفته انجام و نتایج حاصله را به کمیسیون ارائه دهد.

سید احمدرضا دستغیب رییس شورای اسلامی شهر شیراز نیز اظهار داشت: با توجه به فصل زمستان و در راستای حفظ امنیت و شان همشهریان شهرداری اقدام به کرایه سانس‌هایی از سینماهای مهم شیراز کند و به صورت رایگان در خدمت مردم قراردهد و با تبلیغات مناسب خانواده‌ها را برای دیدن مسابقات ازاین سینماها دعوت کند.

سیروس پاک فطرت نائب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز نیز اظهار داشت: در شهر شیراز، مشتاقان فوتبال به ویژه جوانان علاقمند به دیدن بازی‌ها به صورت جمعی هستند.

وی افزود: با توجه‌ به تجربه‌ خوب سال گذشته در پخش بازیها در پارک ازادی و استقبال مردم، شهرداری درنظر دارد امکانات را برای پخش بازی‌های فوتبال و حضور پرشور مردم آماده کند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *