فجرسپاسی شرایط حضور در لیگ یک هم ندارد

مربی فجرسپاسی شیراز با اشاره به اینکه باید تغییرات زیادی در این تیم برای نیم فصل دوم صورت گیرد، گفت: تیم فجر حتی شرایط حضور در لیگ دسته یک هم ندارد زیرا هنر هر باشگاهی در قوی بستن تیمش است.

به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از “ورزش سه”، اسماعیل زارع،  که به شدت از بازی بد بازیکنانش ناراحت بود، افزود: مشکل تیم ما ریشه ای است و برابر شهرداری ماهشهر حرفی برای گفتن نداشتیم و برخی از بازیکنان به فکر رفتن به تعطیلات بودند و ذهنشان در بازی نبود.

وی، با بیان اینکه مقصر کسب این نتیجه بد من هستم، اظهار داشت: از هواداران تیم فجر عذرخواهی می کنم که به این بازیکنان اعتماد کردم. زارع ادامه داد: تیم فجر اگر با این وضعیت ادامه دهد به جایی نمی رسد از این رو نیاز به تحول زیادی است و شرمنده هواداران هستم که مسئولیت این تیم را بر عهده گرفتم و نمی توانم سرم را بالابگیرم.

وی گفت: ابزار موجود باشگاه با لیگ دسته یک فوتبال همخوانی ندارد و همانگونه که گفتم تغییرات زیادی باید در نیم فصل انجام شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *