اطلاعات کامل پروژه های عمرانی از گذشته تا کنون شیراز را در شیراز۱۴۰۰ ببینید

سایت خبری – تحلیلی شیراز۱۴۰۰: یکی از اهداف ابتدایی شیراز۱۴۰۰ در شروع فعالیت خود در سال ۸۸ اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای مربوط به طرحها و پروژه های درحال اجرای این کلانشهر بود.

با جست و جوی عناوین پروژه های مختلف چه عمرانی چه سایر طرح ها، در بیشتر موارد نخستین نتیجه جست و جو مربوط به شیراز۱۴۰۰ بوده که توانسته ایم در طول ۹ سال فعالیت خود اطلاعات کامل و جامعی از روند پروژه های درحال اجرا جمع آوری و منتشر کنیم.

اکنون و در شرایطی که طرح های مختلفی در سطح شهر به اجرا درآمده و یا همچنان درحال اجرا هستند شیراز۱۴۰۰ تصمیم به انتشار دسته بندی شده اطلاعات و تصاویر تمامی پروژه های مهم عمرانی سطح شهر شامل بزرگراه ها، پل های روگذر، پل طبقاتی، تونلها، زیرگذرها و تقاطع هایی که به شکل روگذر – زیرگذر اجرا شده اند، نموده است.

برای ورود به بخش اصلی این بانک اطلاعاتی که شامل دسته بندی اشاره شده در بالاتر است برروی این لینک کلیک کنید و یا بصورت مستقیم دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید:

پل و زیرگذرهای شیراز
تونلهای شهری شیراز
بزرگراه های شهری شیراز
پلهای روگذر شیراز
پلهای طبقاتی شیراز
زیرگذرهای شیراز

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *