“تندیس ویژه” و ” اعتبارنامه بنیاد اروپایی مدیریت EFMD به “پژمان ضیائیان” اعطا شد

“تندیس ویژه” و ” اعتبارنامه بنیاد اروپایی مدیریت EFMD به “پژمان ضیائیان” اعطا شد. نشست “مجمع جهانی مدیریت” در تاریخ ۴ مهرماه، به منظور بررسی، داوری و اشتراک تجارب مدیران موفق ملی، با برنامه ریزی و حمایت بنیاد اروپایی مدیریت EFMD در “مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران” سازماندهی و برگزار گردید.
به منظور دستیابی به اهداف مجمع ،تحقیقات و ارزشیابی توسط گروه کارشناسان بین المللی ستاد اجرایی انجام پذیرفت.
پارامترهای اصلی این داوری، سوابق مدیریتی، تحقیقات و تالیفات، مدیریت استراتژیک و رهبری تغییر و تحول، بود که پس از برگزاری جلسات ارزیابی و داوری “تندیس ویژه” و ” اعتبارنامه مدیریت از بنیاد اروپایی مدیریت EFMD” به “پژمان ضیائیان” موسس و مدیر موسسه فرهنگی – تبلیغاتی “پژهان” اعطا گردید.
این برنامه با حضور مدیران موفق و برگزیده کشوری و با سخنرانی و داوری “دکتر ایوان ددوسیس” و “پروفسور هاکان اوکای آیدین” همراه بود.
هدف برگزاری این همایش، انتقال تجربه، دانش مدیران موفق و برگزیده و ارائه جدیدترین و موفق ترین دستاوردهای حوزه مدیریت در ایران و کشورهای توسعه یافته بود.
“پژمان ضیائیان” چندی پیش نیز در همایش مدیر شایسته ملی “نشان طلا” و ” اعتبارنامه مدیر شایسته ملی” را دریافت نموده و عضویت نامه “بنیاد چهرهای ماندگار ایران” به وی اعطا گردید.

“تندیس ویژه” و ” اعتبارنامه بنیاد اروپایی مدیریت EFMD به “پژمان ضیائیان” اعطا شد.

“تندیس ویژه” و ” اعتبارنامه بنیاد اروپایی مدیریت EFMD به “پژمان ضیائیان” اعطا شد.

“تندیس ویژه” و ” اعتبارنامه بنیاد اروپایی مدیریت EFMD به “پژمان ضیائیان” اعطا شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *