شیراز۱۴۰۰، ۹ ساله شد

با همراهی صمیمانه شما عزیزان شیراز۱۴۰۰ در ۳ مرداد ۱۳۹۷، ۹ ساله شد. در سوم مرداد ۱۳۸۸، بعنوان نخستین رسانه اختصاصی و مجازی شیراز و قبل از اقبال عمومی به اینستاگرام، تلگرام و حتی فیس بوک بود که تصمیم گرفتیم به دور از جهت گیریهای سیاسی و با دیدی مثبت به اتفاقات و رویدادهای جاری شهر شیراز به عنوان پایتخت فرهنگی ایران زمین، پرداخته و با سبکی جدید اقدام به معرفی پروژههای مختلف و هر آنچه در این دیار زیبا می گذرد، کنیم.

روزها، هفته ها، ماه ها و سالها گذشت و اکنون شیراز۱۴۰۰ همچنان با همراهی شما عزیزان، در فاصله ۳ سال تا سال ۱۴۰۰ خورشیدی نظاره گر پیشرفتها و ناملایمتی های شهرمان می باشد و تلاش کردیم تا با اطلاع رسانی مناسب بتوانیم بخشی از مشکلات، کمبودها و حرکات رو به جلو نمایش دهیم.

در سالگرد نهمین سال فعالیتمان، به حدود یک هزار بازدید روزانه در سایت و بیش از هفتصد هزار بازدید روزانه در صفحه اینستاگرام شیراز۱۴۰۰ رسیده ایم که نشان از اعتماد شما عزیزان به رسانه خود است.

امید داریم در روزهای پیش رو نیز بتوانیم با همراهی شما در ادامه مسیر نیز با قدرت پیش رفته و شاهد اتفاقها و رویدادهای خوب در شهر عزیزمان، شیراز پر افتخار باشیم.

ارادتمند شما امین آل شمس

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

  1. کورش

    تبریک میگم. تقریبا از همون اوایل شروع به کارتون من از وبلاگتون بازدید میکردم. (هنوز .ir نشده بودین) واقعا زحمت میکشین. البته رویه یکی دو سال اخیرتون یکم علاقمو به مطالبتون کمتر کرده.
    بازم تبریک

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *