افزایش ۱۲ درصدی پروازهای خارجی در فارس

مدیرکل فرودگاه های فارس از افزایش ۱۲ درصدی تعداد پروازهای خارجی در استان خبر داد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، رضا بدیعی فرد گفت: طبق آمارهای ارائه شده در سه ماه نخست امسال، تعداد پروازهای خارجی در فارس با رشد ۱۲ درصدی همراه بوده است.

به گفته وی، تعداد مسافران خارجی نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۵ درصد افزایش همراه شده به طوری که در سال گذشته ۱۰۹ هزار و ۲۱۹ مسافر خارجی داشتیم و امسال این رقم به ۱۱۴ هزار و ۳۱۳ نفر رسیده است.وی در ادامه افزود: طی ۳ ماه گذشته، هشت هزار و ۸۰۷ پرواز داخلی و خارجی از فارس انجام شده که تعداد مسافران این پروازها به ۸۸۸ هزار و ۵۶ نفر می رسد. همچنین در این مدت ۸ هزار و ۸۴۱ تن بار جابه جا شده که طبق آمارها در بخش بار خارجی با ۱۹ درصد افزایش همراه می باشد.

مدیرکل فرودگاه های فارس در ادامه این گفت وگو به مقصدهای خارجی فرودگاه بین المللی شیراز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر فرودگاه شیراز به مقاصدی چون ترکیه (استانبول)، قطر، عمان، عراق، ابوظبی، دبی، کویت و اتریش متصل می باشد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *