حکم اسکندرپور،شهردار شیراز ابلاغ می‌شود

عضو شورای شهر شیراز با اشاره به تأخیر در صدور حکم اسکندرپور به‌عنوان شهردار منتخب شیراز، این موضوع را امری طبیعی خواند و پیش‌بینی کرد در روزهای آینده حکم وی ابلاغ شود.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ ، سید عبدالرزاق موسوی در گفت‌گو با فارس، در پاسخ به اینکه آیا حکم اسکندرپور به‌عنوان شهردار شیراز از سوی وزارت کشور ابلاغ‌شده است یا خیر، اظهار داشت: تا شنبه ۲۹ مهر حکمی ابلاغ نشده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۰ روز از معرفی حیدر اسکندرپور از سوی شورای شهر شیراز گذشته است، ادامه داد: تأخیر در ابلاغ حکم از سوی وزارت کشور امری معمول است، چراکه انجام رویه اداری زمان‌بر است و درگذشته نیز برای شهرداران منتخب این مسئله پیش‌ آمده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا در پاسخ به اینکه آیا شما هم مثل آقای صبوری معتقدید که برخی افراد در وزارت کشور علاقه‌مند نیستند حکم شهردار شیراز صادر شود، تصریح کرد: نه من چنین نظری ندارم و پیش‌بینی می‌کنم که در روزهای آینده حکم اسکندرپور به‌عنوان شهردار منتخب شیراز ابلاغ شود.

 

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *