درخشش فارس در مسابقات اسکی بانوان کشور فارس

فارس قهرمان مسابقات اسکی بانوان بزرگسال کشور شد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رقابتهای اسکی آلپاین قهرمان کشوری بانوان که به مدت دو روز در پیست بین المللی دیزین در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد با قهرمانی ودرخشش اسکی بازان فارس به پایان رسید.
در این رقابت ها که تمامی اسکی بازان و ملی پوشان صاحب عنوان کشور از ۱۶ استان حضور داشتند در رده نونهالان آتنا کیا شمشکی و رکسانا کیا شمشکی هردو ازتهران اول ودوم شدند و سحر احمدپور نونهال فارسی سوم شد و در بخش تیمی نونهالان تهران، فارس و همدان اول تا سوم شدند.
در بخش نوجوانان نیز مریم زارع از فارس با اقتدار قهرمان شد،‌ مهرناز کیا شمشکی و نگار کیادربندسری از تهران دوم و سوم شدند و در بخش تیمی نوجوانان هم فارس ، تهران والبرز اول تاسوم شدند و در روز دوم در رده جوانان وبزرگسالان، فروغ عباسی قهرمان ملی پوش و المپیکی فارسی برای چندمین سال عنوان قهرمانی خود را با اقتدار تکرار کرد و مرجان کلهر و ساوینا ساوجی هردو ازتهران دوم وسوم شدند.
در بخش تیمی بزرگسالان فارس قهرمان شد تهران دوم شد و استان همدان سوم شد. در تیم بانوان فارس ، فروغ عباسی، مریم حق بین ، مریم زارع، سحراحمدپور، نسترن تاج الدینی، حدیث دینکانی، میناغلامی، رکسانا عباسی ، فریماه مختاری ، فاطمه مختاری و رها عزیزمنش حضور داشتند.
عزیزمنش سرمربی، حق بین مربی و اعظم کوثری سرپرست تیم فارس بودند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *