ثبت بیش از ١٣۴ هزار تخلف رانندگی در شیراز

مدیر مرکز کنترل و نظارت ترافیک شهرداری شیراز گفت: ١٣۴ هزار و ٩۶۴ تخلف رانندگی توسط سامانه‌های هوشمند ثبت تخلف در شیراز ثبت شده است. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علویان مهر از ثبت بیش از ١٣۴ هزار تخلف رانندگی در شیراز خبر داد و گفت: این تعداد تخلف توسط بیش از ٢٠٠ دوربین در ۴ ماه نخست امسال ثبت شده است.

او با هشدار به رانندگانی که قصد عبور از بزرگراه رحمت را دارند، افزود: با توجه به تایید پلیس ۶ گیت ثبت تخلف در بزرگراه بلوار رحمت، کد ثبت تخلف دریافت کردند، به همین دلیل به رانندگانی که قصد عبور از این محور را دارند توصیه می‌شود با سرعت مجاز یعنی ۶٠ کیلومتر حرکت کنند تا اعمال قانون نشوند.

مدیر مرکز کنترل و نظارت ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه این دوربین‌ها اکثرا در بلوار‌های اصلی شیراز کار گذاشته شده است، ادامه داد: در صورت تخطی به سرعت پیامکی مبنی بر جریمه شدن برای رانندگان ارسال می‌شود.

او تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام شده در حوزه نظارت هوشمند وضعیت ترافیکی شهر، ثبت تخلفات مربوط به ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله سوار و پیاده کردن خارج ایستگاه و موارد دیگر است که در صورت مشاهده تخلف ابتدا پیامک ارشاد‌ی برای راننده ارسال و در صورت تکرار تخلف با وی برخورد قانونی می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *