بازهم خلف وعده مسوولان : افتتاح ورزشگاه ۶ هزار نفری شیراز به سال آینده موکول شد

سایت خبری تحلیلی شیراز۱۴۰۰: یکی از مهمترین مشکلات کشور ما مدیران هستند، مدیرانی که نمی توانند برآوردی درست و دقیق از آنچه در زیرمجموعه تحت نظارت خود درحال انجام است، بدست آورده و اخبار و اطلاعات دقیق و درست به شهروندان ارایه دهند. شیراز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست. انبوه وعده های ریز و درشت و بی سرانجام مدیران که قدمت برخی حتی به بیش از یک دهه می رسد.

پروژه های عمرانی از دم دست ترین طرحهایی است که مدیران مربوطه وعده افتتاح و تکمیل آنها را داده و البته در بیشتر مواقع و با احتمال بالای ۹۰ درصد این وعده و پیش بینی غلط از آب درآمده و محق نمی شود تا روزیکه به زمان افتتاح برسیم. از وعده افتتاح پروژه های شهرداری گرفته تا افتتاح طرحهای عمرانی در سطح استان و طرحهای متفرقه مانند ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز، استادیوم ها و ورزشگاه ها، همگی درگیر این وعده های بی سرانجام شده اند.
در یکی از جدیدترین نوع از این وعده ها، کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس در تاریخ ۲۴ مرداد سال جاری اظهار داشت که ورزشگاه شش هزار نفری شیراز در ۲ سال گذشته ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا دهه مبارک فجرامسال به بهره برداری می‌رسد. 

ورزشگاه شش هزار نفری شیراز

اکنون در خبری که در سایت شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی کشور آمده، اعلام شده که در بازدید مهندس کریمی مدیر این شرکت از پروژه سالن ورزشی شش هزار نفری شیراز اعلام داشته : در صورت رفع مشکلات موجود و تخصیص اعتبارات لازم تا سال آینده، ورزشگاه ۶ هزارنفری شیراز که هم اکنون حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افتتاح شود!
تناقضی بزرگ و مهم در سخن ۲ مسوول که نشان می دهند تکمیل این پروژه ورزشی شیراز حتی ممکن است در سال آینده نیز به سرانجام نرسد. موضوعی که یک شهروند عادی با دیدن وضعیت پیشرفت طرح در مرداد ماه برای وی کاملا واضح می شد که این طرح قابلیت تکمیل در زمستان امسال را نداد، حال چطور مدیر محترم اداره ورزش و جوانان فارس به چنین نتیجه ای رسیده، جای سووال دارد! اما موضوع زمانی جالب تر می شود که در مصاحبه کامیاب در مردادماه پیشرفت این طرح ۶۰ درصد اعلام شده و اکنون پس از ۵ ماه، مجدد میزان پیشرفت این طرح ۶۰ درصد اعلام شده است تا شیراز همچنان و در زمانیکه شهرهای بزرک و کوچک طرح های سالنهای ورزشی خود را تکمیل کرده اند، از داشتن یک سالن بین المللی محروم باشد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *