فروش داروهای بیماران خاص در بیمارستان نمازی شیراز!

نایب‌ رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از مدیران نباید انتظار تکلیف مالایطاق داشت، گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی در مورد ادعاهای مطرح‌شده درباره این دانشگاه قول همکاری صددرصد داد.
به گزارش شیراز۱۴۰۰، فرهاد تجری در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس در شیراز با اشاره به جلسه اعضای این کمیسیون با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره ادعاهای مطرح ‌شده در زمینه عملکرد این دانشگاه اظهار داشت: در حال حاضر وجود مشکل را در دانشگاه علوم پزشکی این شهر نه می ‌توان ادعا کرد و نه انکار و ما باید با بررسی دقیق موضوع در این کمیسیون با توجه به پاسخگویی این دانشگاه، اظهار نظر کنیم.
وی درباره ادعای مطرح ‌شده در مورد فروش داروهای بیماری ‌های خاص در بیمارستان نمازی شیراز و اقدام مناسب رئیس دانشگاه علوم پزشکی این شهر در این مورد گفت: این که رئیس دانشگاه خود شاکی این موضوع بوده و کار را پیگیری کرده، حرکت ارزشمندی است، افزون ‌بر این که ما از مدیران نیز با توجه به مشکلات متعدد در حوزه درمان، نباید انتظار تکلیف مالایطاق داشته باشیم.
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به ‌هر حال ما پرونده دانشگاه علوم پزشکی را در این کمیسیون بررسی می ‌کنیم و اگر سوء جریانی را مشاهده کنیم به اطلاع مردم خواهیم رساند، در غیر این صورت، کار در این دانشگاه روال عادی خود را طی خواهد کرد که بازهم می‌ گویم انتظار تکلیف بیش ‌از حد توان از مدیران نباید داشت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه مشکلات در حوزه سلامت بسیار است و بیشتر دانشگاه‌ها با آن درگیر شده ‌اند و اگر توجیهات رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز قابل ‌قبول بود، ما نیز خواهیم پذیرفت و نتیجه را اعلام می‌کنیم. تجری همچنین گفت: قرار است موارد ادعا شده در مورد دانشگاه علوم پزشکی شیراز را به‌ صورت مکتوب به این دانشگاه ارسال کنیم و ریاست این دانشگاه نیز مکتوب پاسخ دهد و پس از بررسی این پاسخ ‌ها، نظر نهایی خود را اعلام خواهیم کرد که آیا مشکلی در این دانشگاه وجود دارد یا نه و این نیاز به زمان دارد. وی در پاسخ به این پرسش که آیا توضیحات رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز قانع‌کننده بود یا نه؟ خاطرنشان کرد: ما هنوز به‌ صورت مصداقی به این مساله نپرداختیم اما رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای پاسخگویی در تمام موارد مطرح ‌شده، اعلام آمادگی کرد تا در تمام زمینه ‌ها با اعضای کمیسیون اصل ۹۰، صد درصد همکاری کند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *