گزارش تصویری : میدان و ساختمان شهرداری شیراز از گذشته تاکنون

سایت خبری – تحلیلی شیراز۱۴۰۰ : میدان شهرداری شیراز یکی از قدیمی ترین المان های شهری این کلانشهر محسوب می شود که خوشبختانه در سالهای اخیر مانند آنچه در گذشته بوده است، مورد بازسازی قرار گرفته و در بافت تاریخی شیراز وضعیتی مناسب را دارا می باشد. به آغاز اجرای طرح احیای میدان توپخانه در سال آینده می توان به رونق مجدد گردشگری در این محدوده امیدوار بود.

عکس : امین آل شمس

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

5 نظر

  1. فرهاد

    امین جان اگه امکان دارد گزارشی درباره پروژه احیای میدان توپخانه و زمان شروع و پایان و سرمایه گذار آن ارائه دهید. ممنون

    پاسخ
  2. محمد

    سلام به نظر من هر چقدر هم که به این منطقه برسند باز هم کم است مخصوصا چهارراه زند تا ستاد با دارا بودن مغازه هایی که درآمدهای هنگفتی دارند و هرسال هم از این مکان ها دارند بیشتر درآمد کسب می کنند اما با ظاهری بسیار غمبار و ناراحت کننده با بافتی بسیار کهنه و قدیمی دقیقا یادمه که شاید بیشاز ۱۲ سال پیش یا بیشتر یکی از همین پاساژها فرو ریخت و فقط شاهد تمیز شدن و ساخته شدن سردرش بودیم ولی همه اون اطراف همین وضعیت رو دارن و نکته دیگر هم طراحی عجیب معماری در این منطقه است مثلا نبش خیابان سعدی نمای بازسازی شده اون ساختمان آجری قدیمی و روبروش یک ساختمان با نمای کامپوزیت اونم یک طبقه و بقیه خیابان هم به این طریق .

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *