تاریخ : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰ Saturday, 25 September , 2021

آخرین اخبار

پذیرش بی سابقه ۶۷۹ بیمار مبتلا به کرونا طی یک روز در فارس جای خالی پلیس در فضاهای شهری شیراز عکس: فضای شهری بلوار امیرکبیر زیرساخت بازگشایی مدارس در فارس تامین نشده است ۵۹۰۲ مبتلا به کرونا در فارس جان باختند عکس: پردیس تئاتر نصر، مرداد۱۴۰۰ اقدامی در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان فجر سپاسی انجام نشده است معرفی گزینه شهردار شیراز به روزهای پایانی رسید بزرگراه‌های شیراز د‌‌‌‌‌ر مسیر وعد‌‌‌‌‌ه‌های بی سرانجام نام ۱۴ نفر در لیست نهایی انتخاب شهردار شیراز یک تصویر و یک واقعیت تلخ و عجیب از مدیریت شهری عکس: فاز نهایی پروژه بزرگراه کوهسار و تونل دوقلو نیایش هتل شد‌‌‌ن ساختمان جد‌‌‌ید‌‌‌ شهرد‌‌‌اری شیراز محال است فعالیت سامانه بارشی در استان فارس کلانتری در لیگ برتر هم سرمربی ماست ۶۵۰۰ نفر در ۷۲ ساعت گذشته به کرونا مبتلا شدند‌ ویدئو: تبدیل مزارع دیم بالا دست رودخانه کرُ با انتقال آب از آبشار مارگون عکس: استقبال از برادران گرایی شاهکاری به نام تقاطع زیباشهر در بزرگراه کنارگذر شرق کلانشهر شیراز عکس: تقاطع سه سطحی مدافعان سلامت / مرداد ۱۴۰۰

2

جناب مدیرکل وعده شما را با کدام منطق باور کنیم؟

  • کد خبر : 45001
  • ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴

سایت خبری تحلیلی شیراز۱۴۰۰: مدیرکل ورزش و جوانان فارس در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا که در ادامه آن را خواهید خواند، اعلام داشته که مشکلات ورزشگاه پارس برای میزبانی از بازیهای فجرسپاسی در لیگ برتر رفع خواهد شد.

عباس حاجی زاده در بخشی از این مصاحبه گفته است که : "یک سری از مشکلات ورزشگاه  پارس مثل سیستم صوتی، دوربین ها، گیت های ورودی و زمین چمن که اگر خواستیم کلا تعویض کنیم نیازبه اعتبارزیادی دارد وانجام آن باید توسط شرکت توسعه وزارت ورزش و جوانان صورت گیرد که انجام نداده است. مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: نیازاست استاندار فارس و نمایندگان این استان  برای تامین اعتبار  اقدام کنند ضمن اینکه مقرر شد استاندار با وزیر ورزش و جوانان مکاتبه کند تا مشکل اعتبار حل شود و ورزشگاه پارس به عنوان شماره یک آماده بازی های لیگ برترشود. حاجی زاده ادامه داد: تنها دغدغه ما چمن است که می کوشیم با توجه به  فرصتی که تا شروع بازی ها داریم چمنی در حد وشان ورزشگاه پارس درست شود."

از این صحبتها اینگونه برمی آید که در خوشبینانه ترین حالت صرفا شاهد بهسازی و آن هم نه تعویض چمن خجالت آور پارس خواهیم بود که با توجه به وضعیت ناگوار چمن ورزشگاه های شیراز در یکی دو دهه اخیر زیاد نمی توان به این بهسازی امیدوار بود.

اما موضوعی که مارا نسبت به تحقق این وعده ها بد گمان تر می کند وعده های مطمئین این مسوول ورزشی استان درباره میزبانی از فینال جام حذفی در ورزشگاه پارس در سال گذشته بود که وی در مصاحبه ای اعلام کرده بود: " نواقص ورزشگاه پارس را برطرف می‌کنیم آنقدر مشکلات حاد نیست که بخواهند بازی را جابجا کنند."


اما در نهایت نواقص برطرف نشد و مشکلات آنقدر حاد بود که این ورزشگاه که مدیران پرمدعا در مصاحبه اما کم توان در عمل را به خود می بیند، نتوانست میزبانی جام حذفی را کسب کند و بازی به مشهد منتقل شد.
اکنون چه خوب است مدیرکل ورزش و جوانا فارس تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این استادیوم انجام دهد تا بلکه این اداره برای یک بار هم که شده درباره این ورزشگاه در برابر اذهان عمومی روسفید شود.

 

ورزشگاه پارس شیراز، میزبان رقابت‌های لیگ برترفوتبال خواهد بود

مدیرکل ورزش و جوانان فارس اعلام کرد: پس از اینکه تیم فجر به لیگ برتر صعود کرد سریع اقدام کردیم و می‌توان گفت ورزشگاه پارس شیراز با تعمیرات اساسی که مد نظر سازمان لیگ است میزبان رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود.

عباس حاجی زاده دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: مطالعات زیادی روی زمین های مختلف کشور صورت گرفته و با هفت پیمانکار وارد مذاکره شدیم و مقرر شد تیم فنی اداره کل ورزش و جوانان فارس از زمین هایی که پیمانکار مورد نظر ما در استان های مختلف انجام دادند، بازدید کنند.

وی اضافه کرد: همچنین با چند مدیرعامل باشگاه مختلف لیگ برتری هم صحبت کردیم و همه هم و غم ما این است که بتوانیم یک چمن خوب و یکدست در ورزشگاه پارس راه اندازی کنیم و سپس به سراغ ورزشگاه حافظیه برویم، اولویت اول ورزشگاه پارس است.    

مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد:نکته مهمی که مد نظرداریم این است که هیچ بازی تیم فجر به استانی دیگر منتقل نشود به همین دلیل به دنبال پیمانکاری هستیم که بتواند چمن موجود ورزشگاه پارس را تقویت کند و به حد مطلوب برساند و سپس با او قرارداد ببندیم تا از همان هفته نخست، رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه پارس برگزار شود.

ورزشگاه حافظیه مورد تایید سازمان لیگ نیست

حاجی زاده اظهار داشت: طبق تماسی که رییس هیات فوتبال فارس با سازمان لیگ برقرار کرد، مشخص شد این سازمان نظرش روی ورزشگاه حافظیه نیست و مقرر شد نکاتی که مد نظر فدراسیون است در ورزشگاه پارس انجام شود و این کار را در اسرع وقت انجام می دهیم.

وی گفت: مسایلی که مد نظرهیات فوتبال است مکتوب اعلام شده که یک سری از مشکلات ورزشگاه  پارس مثل سیستم صوتی، دوربین ها، گیت های ورودی و زمین چمن که اگر خواستیم کلا تعویض کنیم نیازبه اعتبارزیادی دارد وانجام آن باید توسط شرکت توسعه وزارت ورزش و جوانان صورت گیرد که انجام نداده است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: نیازاست استاندار فارس و نمایندگان این استان  برای تامین اعتبار  اقدام کنند ضمن اینکه مقرر شد استاندار با وزیر ورزش و جوانان مکاتبه کند تا مشکل اعتبار حل شود و ورزشگاه پارس به عنوان شماره یک آماده بازی های لیگ برترشود.

حاجی زاده ادامه داد: تنها دغدغه ما چمن است که می کوشیم با توجه به  فرصتی که تا شروع بازی ها داریم چمنی در حد وشان ورزشگاه پارس درست شود.

سازمان لیگ مخالف چمن مصنوعی است

وی گفت: می خواستیم برای اینکه فرصت کافی داشته باشیم تا کاراساسی روی چمن ورزشگاه پارس انجام شود، ورزشگاه حافظیه را چمن مصنوعی کنیم اما سازمان لیگ هم با چمن مصنوعی و هم اینکه بازی ها در ورزشگاه حافظیه برگزار شود کلا مخالفت کرد.

این مقام مسئول افزود : تیم فنی اداره کل ورزش و جوانان فارس با سازمان لیگ و هیات فوتبال فارس  برای حل مشکلات جایگاه خبرنگاران و جایگاه  ویژه هماهنگ شدند تا کار اساسی صورت گیرد و ما نیز سریع پیمانکار می گذاریم تا کار را شروع کنند و با توجه به همدلی که دراستان به وجود آمده، تامین اعتبار مورد نظر حل می شود و یک ورزشگاه مناسب دراختیار لیگ برترقرار می  گیرد.

حاجی زاده گفت: ما هم به مانندهواداران فوتبال به ویژه علاقه مندان تیم فجر دغدغه داریم تا میزبان شایسته ای برای مسابقات لیگ برترباشیم.

ورزشگاه پارس شیراز(میانرود ) با ظرفیت ۵۰ هزار تماشاگر  که ۲۲ سال پیش کلنگ احداث آن به زمین شده شد سرانجام ۳۱ فرودین ماه ۹۶  با حضور  مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال از بودجه ملی و استانی افتتاح شد.

>
نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.
telegram
لینک کوتاه : https://shiraz1400.ir/?p=45001

مطالب مرتبط

۳۱فروردین
ثبت یک نمره منفی در کارنامه فوتبال فارس
۰۶شهریور
میزبانی فینال جام حذفی از پارس گرفته شد
ورزشگاه امام رضا مشهد جایگزین پارس شیراز؛

میزبانی فینال جام حذفی از پارس گرفته شد

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.