گزارش هیات کارشناسی سیل شیراز به شورا رفت

عضو شورای شهر شیراز گفت: گزارش نهایی هیئت کارشناسی کانون کارشناسان دادگستری فارس در خصوص وقوع وقوع سیل ۵ فروردین شیراز، به شورای شهر ارائه شده و در اولین جلسه علنی قرائت می‌شود.

به گزارش شیراز۱۴۰۰، سید عبدالرزاق موسوی در گفت‌و گو با ایسنا منطقه فارس اعلام کرد که گزارش هیئت ۱۱ نفره کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس در خصوص علل و چرایی وقوع سیل پنجم فروردین شیراز، پس از گذشت دو ماه نهایی و به شورای این کلانشهر ارسال شده است و در اولین جلسه علنی این شورا که روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد برگزار می‌شود، قرائت خواهد شد.

موسوی بیان کرد: به دنبال گزارش کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز، موضوع سیل فروردین برای بررسی دقیق به کانون کارشناسان رسمی  دادگستری فارس ارجاع داده شد .

وی افزود: یک هیئت ۱۱ نفره کارشناسی انتخاب و مقرر شد که عوامل منجر به سیل که موجب کشته شدن تعدادی از هموطنان شد، توسط این هیئت به شکلی کارشناسی در ابعاد مختلف بررسی شود.

عضو شورای شهر شیراز ادامه داد: متعاقب تشکیل این هیئت، جلسات زیادی برگزار و پس از گذشت دو ماه، شنبه ۲۵ خرداد نتیجه بررسی این هیئت به کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز اعلام شد .

به گفته موسوی، در گزارش نهایی هیئت کارشناسی، سهم هر دستگاه و سازمان که مسئولیت‌هایی در بروز سیل بر عهده داشته مشخص شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *