وعده افتتاح ورزشگاه شش هزار نفری شیراز در هفته دولت

ورزشگاه شش هزار نفری شیراز ۱معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی ورزشگاه شش هزار نفری شیراز، گفت: هم افزایی میان دستگاهی ساخت این را سرعت می‌بخشد. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمود رضایی در حاشیه بازدید از ورزشگاه در دست ساخت شش هزار نفری شیراز، با بیان اینکه تاکید استاندار فارس بر اجرا و بهره‌برداری پروژه در موعد مقرر است، اظهار داشت: طبق برنامه اعلام شده این پروژه باید در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

وی پیشرفت فیزیکی ورزشگاه شش هزار نفره شیراز را خوب ارزیابی کرد و گفت: برای به سرانجام رسیدن این پروژه در زمان اعلام شده، برخی همکاری‌های میان دستگاهی نظیر هماهنگی شهرداری جهت تسطیح و خاکبرداری محوطه لازم است، که شخصاً این موضوع را پیگیری می‌کنم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مجموعه ورزشی شش هزار نفره شیراز را یک پروژه بزرگ ورزشی دانست و افزود: با احداث و به بهره برداری رسیدن این مجموعه، ظرفیت‌های استان فارس برای میزبانی از رقابت های بزرگ بین المللی افزایش می‌یابد.

رضایی با تاکید بر اینکه تمام ظرفیت های استان جهت به بهره برداری رسیدن این پروژه در موعد مقرر به کارگرفته می‌شود تصریح کرد: مراحل اتصال انشعابات این ورزشگاه از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی توسط دستگاه‌های خدمت‌رسان پیگیری می‌شود.

ورزشگاه شش هزار نفری شیراز ۱به گزارش تسنیم، محمود رضایی کوچی معاون عمرانی استانداری فارس به همراه حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس و چند نفر از معاونین و مشاورین استانداری و اداره کل ورزش و جوانان فارس از پروژه در حال احداث سالن شش هزار نفری شیراز واقع در بزرگراه حسینی الهاشمی بازدید و از روند عمرانی این طرح بزرگ ورزشی بازدید کردند.

این پروژه ورزشی که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال ۸۷ به شیراز است، هم اکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار است پس از تکمیل در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری برسد.

این پروژه ورزشی یکی از پروژه‌های بزرگ ورزشی در سطح کشور است که پس از بهره برداری قابلیت برگزاری رقابته‌ای بین المللی و ملی را در رشته‌های مختلف ورزشی سالنی را دارد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. ارام شیراز

  شهر شیراز در زمان تصدی آقای مهندس پاک فطرت پیشرفتهای بسیار زیادی را به چشم خود دید .
  ساخت پلهای غیر همسطح در نقاط کلیدی شهر ، ساخت پارکها و تفرجگاه های زیبا و بزرگ ، ساخت پارکینگهای مختلف ، اصلاحات ترافیکی خیابانهای اصلی و غیره
  خیلی بی انصافی می خواد که برخی این همه فعالیتها رو به بهانه مسائلی مثل هزینه زیاد برای شهرداری نادیده بگیرند
  اگر نیم نگاهی به عملکرد برخی سلفی بگیران امروزی که در دوره های پیش شهردار بودند بیندازیم و سوابق عملکرد آنها را در دیگر پستهای مهم و کلیدی دیگر مورد بررسی و کنکاش قرار دهیم متوجه خواهیم شد که جناب آقای پاک فطرت کارهای آن دوستان را که باید در دهه های قبل انجام میشد به مرحله عمل رساندند و گویا آن آقایان در سمتهای گوناگون در حال استراحت بوده اند !
  واقعا از شما متشکرم و خسته نباشید آقای پاک فطرت
  امیدوارم سیاسی بازیها در منصب شهرداری جدید مانع ادامه راه شما نشود

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *