تکمیل بیمارستان پیوند اعضای شیراز ۶ هزار شغل ایجاد می کند

سرپرست استانداری فارس گفت: راه اندازی بخشی از بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا شیراز موجب ایجاد یک هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی شده و اجرایی شدن طرح توسعه این مرکز درمانی، منجر به ایجاد ۶هزار شغل دیگر خواهد شد.

به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از ایرنا یدالله رحمانی، دوشنبه در هنگام بازدید از بیمارستان پیوند اعضا ابو علی‌سینا شیراز افزود: تکمیل طرح توسعه این بیمارستان یکی از مهم ترین پروژه های استان فارس به شمار می آید زیرا این مرکز درمانی در زمینه‌های مختلف از جمله ایجاد اشتغال، سلامت، جذب گردشگر حوزه سلامت و تامین نیاز کاربردی شهر جدید صدرا بسیار حائز اهمیت است.
وی، با اشاره به وجود پاره ای از مشکلات برای تامین نیازهای این بیمارستان، از همه دستگاه‌های اجرایی ذی ربط خواست برای گره گشایی و حل مشکلات این مرکز درمانی اقدام کنند.
رحمانی بیان کرد: حل مشکلات در طرح مهمی مانند بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا شیراز، نیازمند پیگیری و عزم جدی از سوی مدیران مربوطه است.
سرپرست استانداری فارس با تقدیر از فعالیت‌های برجسته دکتر سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران و همکاران او در بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا شیراز، به کیفیت خدمات ارایه شده در این بیمارستان اشاره و بیان کرد: تیم پیوند کبد در این مرکز درمانی با انجام بیش از ۹۰۰ پیوند در سال ۲۰۱۷ رکورد تعداد پیوند کبد در دنیا را شکسته است.
رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجود تنگناهای مالی، بسیاری از مشکلات به دست دولت تدبیر و امید حل شده و روش های نوین تامین منابع مالی همچون اسناد خزانه اسلامی و اوراق مشارکت برای رفع مشکلات به کار گرفته شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *