وضعیت نامناسب محیط اطراف پل طبقاتی معلم

سایت خبری - تحلیلی شیراز۱۴۰۰: به نظر می رسد روند رهاسازی پروژه های عمرانی پس از افتتاح درحال تبدیل شدن به یک رویه در مجموعه شهرداری شیراز است، موضوعی که تیم جدید شهرداری با توجیه بی پولی و پروژه هایی که به اعتقاد آنها سودآوری ندارد از تکمیل محیط پروژه ها تا به امروز خودداری کرده است. پس از بررسی وضعیت فاجعه آمیز محیط اطراف پل کابلی ولیعصر که قرار بود زمانی به نماد شیراز تبدیل شود اما اکنون به موضوعی برای بردن آبروی شیراز تبدیل شده، این بار نوبت به پل طبقاتی معلم رسیده تا شرایط نسبتا مشابهی را تجربه کند، وضعیتی که به هیچ وجه درخودر نام شیراز نیست. شهروندان شیرازی انتظار داشتند پس از گذشت حدود ۵ سال زمان که برای تکمیل و ساخت این پروژه صرف شد شاهد وضعیت مناسبی باشند نه اینکه این طرح با گذشت ماهها از افتتاح فاقد نورپردازی باشد، فضای سبز آن به چمنکاری و تعدادی گلکاری کچل معدود شده و خبری از درخت نباشد، آبنماهای زیبا و بزرگ آن به ۲ یا ۳ آبنما کوچک و خشک تبدیل شود و در نهایت محیط اطرف میدان زیر پل به محل تجمع وانت بارها و خودروهای حفاری - خدماتی تبدیل شود که البته امیدواریم این وضعیت در نهایت به محلی برای برای فروش میوه و تره بار در وانت های زیر پل تبدیل شود. در ادامه تصاویری از وضعیت موجود را مشاهده میکنید که امیدواریم مسوولان با مشاهده آن فکری برای رفع این معضل کنند.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. امیرم

    در داخل میدان می توان از یک المان معلم با درختکاری انبوه استفاده کرد . اگر المان معلم غول پیکر باشد و از ارتفاع پلها بلند تر باشد یک کار فوق العاده خواهد شد .

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *