گزارش تصویری: جزیره نهر اعظم شیراز

به گزارش شیراز ۱۴۰۰، این پروژه در ابتدای بولوار چمران از سمت پل معالی آباد به موازات پیاده راه سلامت قرار گرفته است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. مهدی

  این هم از ایده های تفریحی پاک فطرت. یک شهر که در برابر کلانشهر های دیگه داشت به یک روستای بزرگ تبدیل می شد تحویل گرفت و با حدود ۶۰ پل و چند ده کیلومتر بزرگراه و چندین تونل و مترو تحویل داد. زیرساخت های سرمایه گذاری را در ارتفاعات شمال و غرب شیراز فراهم کرد و رویای احیای رودخانه ی خشک را با ساخت جزیره ی نهر اعظم و پیشبرد ایده ی پل شیشه ای و احیای پل علی ابن حمزه استارت زد و امکان پذیر بودن این رویا رو اثبات کرد.
  امیدوارم شورای پنجم و شهردار جدید شیراز بتوانند از پس توقعات کلان مردم شیراز که همین بالا رفتن توقعات شیرازی ها هم دستاورد پاک فطرت هست و شاید بتوان گفت مهم ترین دستاورد او برای این شهر هست، بر بیایند.
  خوب شد پاک فطرت تمام کار های ساخت و جذب سرمایه گذاری پارک آبی بزرگ شیراز در بولوار احمدابن موسی رو انجام داد تا افتخار کلنگ زنی اون به شورای پنجم برسه. خوب شد پاک فطرتبر سر ساخت شهربازی بزرگ شیراز در ارتفاعات دراک با سرمایه گذار پروژه بر سر قرار داد BOT به توافق رسید تا حداقل رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای پنجم در اولین ماه های حضورش در شورا بتواند ندای تبدیل شدن قرار داد به BOL را سر دهد وگرنه مردم شیراز از شورای پنجم می پرسیدند که پس از گذشتماه ها از حضورتان در این مجموعه چه کردید و چه در سر دارید و آنها…
  امیدوارم بتوانند ، امیدوار…

  پاسخ
  1. مهدی

   البته آقای اسکندرپور رزومه اشون پر و پیمونه و اگه open mind(مثل پاک فطرت) باشه می تونه تجربیاتش هم بکار بگیره. فعلا که از بدو ورودشون در این چند هفته حرف های قشنگ، زیاد می زنند.

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *