افتتاح پردیس سینمایی شهر آفتاب شیراز در مجتمع خلیج فارس، بزودی

معاون سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از افتتاح پردیس سینمایی شهر آفتاب در شیراز خبر داد.

به گزارش شیراز۱۴۰۰،  مهدی رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به افتتاح پردیس سینمایی شهرآفتاب تا پایان اردیبهشت ماه اظهار داشت: این پردیس سینمایی با 6 سالن سینما، یک سالن آمفی تئاتر، یک نگارخانه به ظرفیت سخت‌افزاری هنر استان فارس می‌افزاید.

وی با بیان اینکه این پروژه 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: ساختمان پردیس تکمیل و تمامی مجوزهای لازم نیز گرفته شده است اما مقداری از فضاهای اطراف و جزئیات آن باقی مانده که تا پایان اردیبهشت ماه تکمیل می‌شود.

معاون سینمایی و هنری ارشاد فارس با بیان اینکه سالن‌های سینمای این پردیس با کیفیت استاندارد ساخته و تجهیز شده است، افزود: هر یک از سالن‌های سینمای این پردیس 250 صندلی دارد که با افتتاح آن 1500 صندلی به ظرفیت سینمایی استان اضافه می‌شود.

رنجبر با تاکید بر حضور بخش خصوصی در پروژه‌های فرهنگی و هنری بیان کرد: فراهم کردن بستر مناسب برای حضور و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی سبب رونق در فضاهای هنری استان فارس می‌شود و باید در این زمینه بیشتر تلاش شود.

وی با بیان اینکه به روز شدن سالن‌های سینمایی سبب ارتقای رتبه استان در این زمینه می‌شود، عنوان کرد: به روز شدن و استفاده از تجهیزات باکیفیت سینماها علاوه بر ترغیب مردم به این هنر سبب توسعه حوزه سینمایی استان فارس نیز می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

6 نظر

  1. m-r

    جای یک آکواریوم و موزه تاریخ طبیعی بسیار بزرگ در این پروژ خالی است که اگه ایجاد بشه ( البته در حد استاندارد جهانی ) میتواند به جلب مردم کمک بسیاری کند و پروژه را از رکود تاحد زیادی در آورد. پیشنهاد میشود یکی از طبقات به این مهم و بازیهایی مانند اسکیت و…مجهز شوند .

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *