در تکمیل ورزشگاه پارس شیراز، کیفیت فدای (!) سرعت نمی شود

درعملیات تکمیل پروژه ورزشگاه بزرگ شیرازکیفیت فدای سرعت نمی شود.به گزارش شیراز۱۴۰۰، حیدر علی کامیاب اظهارداشت: به تاکید وزیر ورزش و استاندار فارس مبنی برادامه عملیات عمرانی دراین مجموعه براساس استاندارهای لازم اشاره کرد و گفت:یکی از مسائل مهمی که درروند تکمیل این مجموعه ورزشی به آن توجه ویژه می شود این است که این فضا را با استانداردهای روز به روزرسانی و تکمیل کنیم.

وی به حضور مشاور وزیر ورزش، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس دراین بازدید اشاره کرد و افزود:بازدید های استانی ازادامه عملیات ساخت و تجهیز این پروژه تقریبا دو روز یکبار شده تا همه چیز بر اساس برنامه ریزی از قبل تعیین شده پیش رود.


مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افزایش تعداد نیروی انسانی ماهر و نیمه ماهر در این پروژه برای سرعت بخشیدن به روند تکمیل آن خبر داد و گفت:درحال حاضرکارگران،مهندسان،ناظران و مشاوران پروژه به صورت سه شیفت کاری در بخش های مختلف پروژه درحال فعالیت هستند.
کامیاب به افزایش تعدادکارگاه های ساخت سایبان های ضلع شرقی زمین چمن این مجموعه اشاره کرد و گفت:درحال حاضرشش کارگاه همزمان مشغول به ساخت این سازه ها هستند تا سایبان های این ضلع از ورزشگاه نیزدرزمان مقرر نصب گردد.
وی دلیل افزایش نیروی انسانی این پروژه به ۳۰۰ نفر را تاکید وزیر ورزش و استاندارفارس بر تسریع در روند عملیات ساخت و تکمیل آن عنوان کرد و گفت:با عزم جدی و اراده ای که وجوددارد،طلسم ۲۰ سال نیمه کاره ماندن این پروژه به زودی شکسته خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس،دربخش دیگری از صحبت هایش از ساخت دومین مجموعه ورزشی اختصاصی بانوان در شهر شیراز،ساخت خانه کاراته استان،ساخت کمپ رهبران جوان، ساخت بزرگترین پیست موتورسواری جنوب کشورو ساخت مجموعه زمین های تنیس خاکی به عنوان پروژه های برنامه ریزی شده در سال ۹۶ خبر داد وگفت:به یاری خداتا پایان سال آینده هیچ پروژه نیمه کاره ای در حوزه ورزش در استان فارس نخواهیم داشت.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. امیر کامیار

  آره عجله نکنید. ۲۰ سال که زمانی‌ نیست. ۳۰ سال هم بشه عیبی نداره. یا مثلا ۳۵ سال. آرام کار کنید. بازم آرامتر تا کیفیت فدا نشه.آخه توی این ۲۰ سال خیلی‌ سریع و ضربتی کار را پیش بردید می‌ترسیم یه دفعه پروژه به سرانجام برسه ! حالا افتتاح اینم از قول‌های ۹۶ است. منتظریم ببینیم چی‌ میشه

  پاسخ
 2. محمدسعید

  اینقدر از گذاشتن لقب های متعدد با پسوند ترین رو شیراز حالم به هم میخوره که حد نداره…. مسئولین بی لیاقت شیراز یا از عدم یا از سر جهل و نادانی و با بخاطر خودکم بینی در بسیاری از موارد شیراز رو فقط با شهرهای جنوبی قیاس میکنن…. بعضی از پروژه های شیراز در سطح ملی واقعا حرف برای گفتن داره مثل هتل های پنج ستاره مثل پل ها و تقاطع های شهری البته زمانی که افتتاح بشه و چند نمونه دیگه تو بعضیاش هم ضعیف عمل کردن… ولی من نمیدونم چرا اینا همش میان میگن فلان چیز بزرگترین و بهترین و چی چی ترین بین شهرهای جنوبی کشوره؟؟ شایدم منظورشون یه کشور دیگه هست و ما خبر نداریم!!!!!!

  پاسخ
 3. امیر

  معلومه برای چی کارگرها را زیاد کردن برای اینکه انتخابات نزدیک هست و بگن به مردم که ما به فکرتون هستیم. اگه دقت کنید پروژه میانرود یک مجموعه کامل ورزشی بود که متاسفانه طی 3، 4 سال اخیر تمام زمینهای اطراف ورزشگاه میانرود را فروختند و تبدیل به آپارتمانهای بلند مرتبه کردند.از ما که گذشت ولی متاسفم برای نسلهای آینده که هر چی زیبائی تو شیراز بود را عمدا نابود کردند. وگرنه اینها اگه به فکر جونها بودند ورزشگاهی که 4 ساله باید تموم میشد را 20 سال طول نمیدادند. اینها اصلا به فکر سلامتی مردم نیستند . این کارهائی هم که میکنند فریبکارانه است. بزرگترین دستاورد اینها نابودی محیط زیست تخریب باغها و درختها و تبدیل منابع طبیعی به برجهای ساختمانی برای پر کردن جیبهای خودشونه.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *