بودجه ۳۰ میلیارد تومانی استادیوم پارس شیراز رسید

«خبرجنوب» نوشت: معاون سازمان برنامه و بودجه فارس گفت: ۴۱ میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به این استان ابلاغ شد. علی سلحشوری اظهار داشت: امسال قرار بود۴۴۰ میلیارد تومان اعتبار از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری به فارس پرداخت شود که هفته گذشته از این رقم ۴۱ میلیارد تومان آن به فارس پرداخت شد.
وی با بیان این که این هفته مابقی این اعتبار ابلاغ خواهد شد افزود: از رقم ۴۱ میلیارد تومان مذکور، ۲ میلیارد تومان آن برای احداث مرکز کنترل حوادث جنوب کشور، ۴ میلیارد تومان تامین تجهیزات آموزشی عشایری آموزش و پرورش عشایر، ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل مجموعه ورزشی میانرود و ۵ میلیارد تومان برای تکمیل مطالعات تامین آب عشایر فارس است.
وی با بیان این که با این ۴۱ میلیاردتومان صد درصد اعتبارات طرح های مذکور پرداخت شده است افزود: هفته آینده موافقت نامه این اعتبارات که در قالب اعتبارات استانی تبصره ۳۶ قانون بودجه است مبادله خواهد شد.
معاون سازمان برنامه و بودجه فارس ادامه داد: از ۴۴۰ میلیارد تومان اعتبار سال ۹۵ فارس از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری ۲۸۵ میلیارد تومان آن نیز در این هفته قرار است ابلاغ شود.
وی گفت: از رقم مذکور بیشترین اعتبار به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان مربوط به احداث قطار شهری است و کمترین آن با رقم ۵/۱ میلیارد تومان مربوط به اماکن ورزشی کارگری است.
معاون سازمان برنامه و بودجه فارس افزود: موزه مشاهیر، بیمارستان قائم (عج) فیروزآباد، بیمارستان قیر و کارزین، احداث مرکز ناباروری جهرم، احداث ۳۶ پروژه ورزشی مرکز توانبخشی، سیستم های نوین آبیاری، آبرسانی به شهر شیراز، ایجاد، توسعه، تکمیل، نگهداری و تجهیز اماکن ورزشی و فرهنگی؛ بهسازی راه فیروزآباد، قیر، خنج، کنار گذر شمال شرق شیراز، احداث راه اصلی مهر دارالمیزان و سعادت شهر به ارسنجان از دیگر پروژه هایی است که برای ادامه اجرا منتظر ابلاغ اعتبارات سفر ریاست جمهوری به فارس هستیم.
وی گفت: همچنین ۱۱۳میلیارد تومان اعتبار باقی مانده از سرجمع اعتبارات ۴۴۰ میلیارد تومانی فارس از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری از طریق اسناد خزانه تامین خواهد شد.
سلحشوری بیان داشت: پارسال نیز ۵۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات این سفر به فارس ابلاغ شد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

4 نظر

 1. فرهاد

  با آرزوی موفقیت برای تیمهای شیرازی و برگزاری مسابقات فوتبال با حضور تیمهای خوب شیرازی در ورزشگاه پارس

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 2. mahmoud

  امیدوارم که با افتتاح این ورزشگاه مسئولین هم نیم نگاهی به وضعیت تیم های فوتبال فارس داشته باشن و استان فارس از این وضعیت خارج بشه.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
 3. کورش

  برخلاف اکثر ورزشگاه هایی که پیست های دو و میدانی توشون جنبه تزیینی و دور نگه داشتن تماشاچی ها از زمین رو داشت، حافظیه همیشه میزبان مسابقات کشوری بوده. چقدر خوبه اگه این ورزشگاه هم برای این مسابقات استفاده بشه تا حداقل بیشتر به کام مردم این شهر خوش بیاد.
  شاید وقتی که المپیک برگزار میشه همه ما متوجه بشیم بعضی رشته ها چه ارزشی از نظر مدال دارن.

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *