توسعه تبادلات اقتصادی و تجاری قزاقستان و فارس

635830999509837774تجار قزاقستانی برای خرید محصولات صنایع غذایی از واحد های صنعتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز اعلام آمادگی کردند.

به گزارش شیراز ۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صداو سیما، گروه تجاری و اقتصادی قزاقستانی از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر شهرک صنعتی بزرگ شیراز بازدید و در نشستی راهکارهای افزایش تبادلات اقتصادی، تجاری و زمینه‌های صادرات محصولات واحدهای صنایع غذایی به کشور قزاقستان بررسی شد.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: مذاکرات سازنده ای بین طرفین برگزار شد که،‌ منجر به تنظیم تفاهم نامه همکاری‌های تجاری و اقتصادی شد.
سید هاشم موسوی افزود: با افزایش صادرات محصولات غذایی و صنایع تبدیلی کشاورزی فارس به قزاقستان و کشورهای آسیای شرقی و میانه بستر مناسبی برای صادرات به سایر کشورها نیز فراهم می شود.
وی افزود: ۱۸درصد از کل واحدهای بهره‌بردار در شهرک‌های صنعتی فارس در زمینه صنایع غذایی فعالیت دارند.
مدیر یکی از شرکتهای وارد کننده محصولات غذایی قزاقستان نیز با اشاره به بازدید خود از برخی صنایع غذایی، توانمندی‌های صنعت استان فارس را مهم ارزیابی کرد و گفت: این موضوع می‌تواند سبب ارتقای همکاری‌های دو طرف شود.
یرما آسیلبیگ ضمن آمادگی و ابراز علاقمندی به خرید محصولات صنایع غذایی تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز گفت: برگزاری نمایشگاه های محصولات ایرانی اقدامی مهم برای معرفی توانمندی های صنایع غذایی استان فارس است.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. علیرضا

  مدیر شیراز ۱۴۰۰ باسلام
  اتصال فارس به دریا اگر احتیاج به کمپین دارد انجام بدهید اگر فارس بخواهد زنده باشد دریا اورا زنده نگه میدارد دریا سرمایه گذار ماورد وبی کاری را ریشه کن می کند اززحمات شما سپاسگزاریم

  موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
  1. حامد-شهرراز

   دوست من،
   هم اکنون مسئولین لامرد برای مناطق تازه الحاق شده، آستین بالا زدن و صدا و سیما مرکز فارس، اخبار اون مناطق رو هم تحت پوشش قرار داده و در استانداری برای بهسازی و توسعه اونا مناطق، کمیته مخصوص تشکیل شده.آن مناطق به حتم جزو مهم ترین شهرهای استان فارس خواهند شد و احتمالا شیراز بوسیله ی اتوبان به آن مناطق متصل میشود.

   موافق یا مخالف: Thumb up 0 Thumb down 0

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *