تاریخ : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 20 July , 2024

آخرین اخبار

کمبود زمین مسکن ملی در صدرا ساخت ۶ شهرک جدید مسکونی در فارس 🎥: آخرین وضعیت احداث دوربرگردان اردی‌بهشت شیراز – تیر ۱۴۰۳ ثبت ملی ۹ درخت کهنسال در فارس حافظیه همچنان در صدر پربازدیدترین جاذبه تاریخی کشور در نوروز پیروزی تیم بسکتبال لیموندیس شیراز برابر تیم مس رفسنجان دو کشته و سه مصدوم در برخورد کامیون با خودرو سواری 🎥: مرگ ۸ نفر بر اثر گازگرفتگی در فارس 📸 افتتاح باند جنوبی بزرگراه کوهسار و سپس تعطیلی آن! فجرسپاسی برابر نفت مسجد سلیمان شد 📸 برداشت گل نرگس از بزرگترین نرگس زار دیم کشور شکست تیم لیموندیس شیراز مقابل نماینده آبادان 🎥 معرفی پروژه پارک آبی شیراز 🎥 ادامه روند ساخت بزرگراه شرق شیراز ارایه لایحه بودجه ۲۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری شیراز در سال ۱۴۰۳ پروژه نیمه کاره و شکست خورده المان ورودی غربی شیراز خرید آنلاین تنقلات تا ۵۰% تخفیف در شیراز: لذت خرید بدون دردسر حوادث بی پایان رانندگی در آزادراه شیراز – اصفهان 🎥 تصاویر هوایی از طبیعت برفی فارس گلایه شهردار شیراز از شرایط تامین واگن برای خط ۲ مترو

58

بیمارستان بزرگ خیریه پیوند اعضاء بوعلی سینا شیراز

 • کد خبر : 1906
 • 28 مرداد 1392 - 16:08
 با توکل به خداوند بزرگ و با همت و پی گیری های هیأت امناء محترم مرکز و تیم جراحی پیوند اعضاء و نیز  مشارکت داوطلبانه و یاری بی دریغ جمع کثیری از خیرین محترم داخل و خارج از کشور،عملیات احداث این مرکز آغاز گردید.

این مرکز، یک بیمارستان عمومی با بخش های فوق تخصصی پیوند اعضاء به منظور تأمین امکانات لازم برای درمان و اقامت موقت کلیه بیماران،خصوصا” بیمارانی که نیاز به عمل پیوند عضو دارند همچنین انجام کارهای آموزشی و پژوهشی تحقیقاتی و تبادل اطلاعات علمی تعریف شده است.

 افزایش روزافزون بیماران مبتلا به نارسایی اعضای مهم وحیاتی بدن مانند: کلیه، کبد، قلب و لوزالمعده و نیاز مبرم آنان به جایگزینی این اعضای نارسابا اعضاء سالم به وسیله پیوند عضو, ایجاد مرکزپرظرفیت , مجهز و کارآمدی را برای پاسخ به نیازحیاتی و عاجل این توده عظیم بیماران الزامی و ضروری می سازد. با وجود تلاش مستمر و شبانه روزی گروه پزشکی و پرستاری بخش پیوند اعضاء بیمارستان نمازی شیراز ,  هنوز همواره تعداد زیادی از بیماران نیازمند به پیوند عضو در انتظار دریافت عضو و  پیوند درنگرانی به سر می برند. به همین دلیل و با هدف حل این مشکل بزرگ عهد کرده ایم تا با یاری خدا بزرگترین و مجهزترین مرکز پیوند اعضاء درخاورمیانه را بنام مرکز پژوهشی , آموزشی , درمانی پیوند اعضاء ابوعلی سینا در شیراز که همواره قطب پیشرفت های علمی کشور و پیشگام در ارایه خدمات نوین و پیشرفته پزشکی به بیماران نیازمند بوده ا ست ایجاد کنیم همت عالی، خیراندیشی و مساعدت همه دوستداران علم و عمل و شیفتگان خدمات خیر و انسان دوستانه , ما را در حسن انجام این مسؤولیت خطیر یاری خواهد کرد.

محل پروژه: شهرجدید صدرا واقع در ۱۵ کیلومتری شمال غرب شیراز و در زمینی به مساحت ۵۹ هکتار روبروی باغ شهری با چشم انداز مناسب انتخاب گردید. حدود ۵۹ هکتار در تصرف مجموعه است و فنس -کشی شده و حدود ۱۴ هکتار تپه مجاور با تخفیف ویژه خریداری گردیده و حدود ۳۰ هکتار تپه‌های بالا دست مجموعه، در شرف واگذاری به مجموعه می‌باشد. که با این افزایش، حدود ۱۰۰ هکتار زمین در اختیار مجموعه خواهد بود.

سه بعدی

مرحله اول: پروژه شامل بخش همودیالیز با زیربنای ۵۰۰۰مترمربع و ۸۰ تخت-اسکلت فلزی ۴ طبقه که با همت عالی آقای حاج رضا ابراهیمی و کمک سایر نیکوکاران و هیأت امناء مرکز، در سال ۱۳۸۶ به بهره برداری رسید. این واحد با تجهیزات پیشرفته پزشکی، خدمات درمان، دارو و غذا رفت و آمد بیماران را بعهده گرفته است.


مرحله دوم: ساختمان اصلی بیمارستان پس از خاکبرداری در سال ۸۷ شروع گردیده که ۶۵۰۰۰ مترمربع زیربنا و دارای حدود ۳۰۰ تخت بیمارستانی (قابل افزایش تا ۵۰۰- تخت) و اورژانس به شرح زیر می‌باشد:
مرکز طبی تصویری (رادیولوژی مجهز و کامل، انژیوگرافی-سی تی اسکن-ام آر آی-فلوراسکوپی- سونوگرافی- مموگرافی-پرتو درمانی اشعه گاما)
آزمایشگاه‌های مجهز – ۱۰ اتاق عمل مجهز- ۶۴ تخت مراقبت‌های ویژه داخلی و جراحی و قلب- بخش‌های بستری داخلی و عمومی با ۶۰ تخت- بستری جراحی پیوند اعضاء با ۶۴ تخت-۱۸ سوئیت ویژه-بخش زنان زایمان و اطفال-۱۲ دستگاه آسانسور نفربر و تخت بر-سیستم سرمایش و گرمایش -تهویه مطبوع مرکزی با فیلترهای مخصوص و ضد میکروب-هوارسان فن کوئیل دیگ‌های بخار و چیلز جذبی برای راهبری سامانه. همچنین یک پلی کلینیک در جوار بیمارستان به مساحت ۱۷۰۰۰ متر مربع به منظور پیشگیری و درمان اولیه پیش بینی گردیده است.


مرحله سوم: شامل فضاهای آموزشی – رفاهی دانشگاه بوعلی سینا شامل دانشکده‌های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی –مرکز همایش‌های بین المللی ۱۰۰۰ نفره-محل اقامت همراه بیمار ۱۰ سوئیت-محل اقامت ۱۰۰ اتاقه برای بیماران- محل سکونت کارکنان ۹۰ واحد-رزیدنت‌ها ۲۰ واحد و مسجد مجموعه و سالن ورزش. اخیرا «نیز ایجاد مرکز تحقیقات پزشکی و پیونداعضاء این مرکز تأیید شده است.


هدف نهایی این مرحله غیر از اهداف درمانی بیماران عمومی، بطور اخص جهت پیونداعضاء و آموزش کادر قوی و مستعد جهت کل کشور و انجام پژوهش‌های لازم در زمینه گسترش علم و آگاهی و کسب مدارج جدید در درمان و پیوند اعضاء می‌باشد.
از نقطه نظر راهبردی نه تنها پوشش درمانی و علمی-تحقیقاتی کشورهای منطقه خلیج فارس بلکه کل منطقه خاورمیانه مورد هدف این مرکز است. ضمنا» این مرکز هماهنگی و تبادل اطلاعات علمی با کلیه مراکز علمی تحقیقاتی جهان خواهد داشت که برگزاری کنفرانس مزوت در همین راستا در شیراز برگزار شد.


ساختمان اصلی شامل ۴ بلوک در ۴ الی ۱۰ طبقه و ارتفاع حدود ۴۵ متر می‌باشد که یک بیمارستان عمومی بوده و در زمینه‌های تخصصی و فوق تخصصی، خصوصا «پیوند اعضاء و تحقیقاتی پژوهشی، خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهد داد.


مشخصات معماری:
طبقه زیرین: ۸۰۰۰ متر مربع، جهت تأمین فضاهای تآسیساتی وموتورخانه مجهز به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع، انبارها- کاخداری و حدود ۲۰۰ عدد پارکینگ، سانترال گازهای طبی و دستگاه اکسیژن ساز


طبقه همکف: ۸۰۰۰ مترمربع شامل مجموعه کاملی از طب تصویری و پرتودرمانی-آزمایشگاه-سی اس آر-رختشویخانه و آشپزخانه مرکزی


طبقه اول: با ۷۶۰۰۰ متر مربع زیربنا شامل یک مرکز اورژانس مجهز و آزمایشگاه تحلیلی بالینی-بخش اداری و کتابخانه. ضمنا» ورودی اصلی از این طبقه می‌باشد.


طبقه دوم: با ۶۵۰۰ متر مربع شامل سالن همایش ۲۰۰ نفری در ۲ طبقه-بخش آموزشی و یک بخش بستری جراحی پلاستیک. سلف سرویس و پاویون پزشکان نیز در این طبقه است.


طبقه سوم: با ۵۵۰۰ مترمربع شامل بخش عمل جراحی تخصصی ۱ و ۲، مراقبت‌های ویژه داخلی و جراحی با ۳۲ تخت-با امکان احداث یک پلات فرم برای باند ویژه بالگرد


طبقه چهارم و پنجم و ششم: هرکدام ۴۵۰۰ متر مربع شامل بخش جراحی عمومی- مراقبت‌های ویژه قلب و بستری قلب-۲ بخش بستری پیوند اعضاء (۳۲ تخت) -۲ بخش بستری داخلی عمومی


طبقه هفتم: ۴۱۰۰ متر مربع شامل بخش VIP با ۱۸ سوئیت


طبقه هشتم: ۸۰۰ مترمربع شامل اتاق‌های هوارسان و موتورخانه آسانسور‌ها


به عبارتی دیگر:
-بلوک یک و سه هرکدام با ۲۱۰۰۰ مترمربع زیر بنا در ۹ طبقه
-بلوک ۲ با ۱۰۰۰۰ مترمربع زیربنا در ۱۰ طبقه
-بلوک ۴ با ۶۵۰۰ متر مربع زیربنا در ۴ طبقه


از بهترین مصالح موجود و دیوارهای سبک و عایق صوتی حرارتی و رعایت کلیه اصول و نکات صرفه جوئی در مصرف انرژی در طراحی ساختمان استفاده خواهد شد.
مهندسین مشاور درود و همکاران طراحی معماری و سازه و تأسیسات را با همفکری و راهنمایی اساتید پزشک و مهندسین مجرب شیراز انجام داده‌اند و شرکت باستیون با آقایان مهندسین مشکسار و تیم فنی و اجرائی آن‌ها، همراه با دستگاه نظارت مقیم اجرای عملیات را بعهده دارند.با نمونه گیری از بتن‌ها و می‌لگرد‌ها و کنترل شن و ماسه‌ها، کلیه عملیات طبق موازین فنی انجام می‌پذیرد.


اسکلت بتنی مجموعه با زیربنای ۶۵۰۰۰ مترمربع در مدت ۲ سال ساخته و تحویل گردیده است. دیوارهای دو جداره طراحی جدید مختص بیمارستان تحت نظر کار‌شناسان فنی مهندسی و تأیید پزشکان متخصص وبا تجربه علمی و عملی شهر، تهیه و در حال اجرا است.
تأسیسات، کانال‌های هوا رسان و آب سرد و گرم و آتش نشانی طبقات شروع شده و پیش بینی خرید برخی از اقلام تآسیساتی و موتورخانه و پیش خرید‌ها انجام و در حال اجرا می‌باشد. نمای ترکیبی آلومینیوم و شیشه و… که مصالح آن اهدائی فرد خیّر است وارد گمرک ایران شده ودر حال ترخیص است.

انشعابات آب و برق و گاز و تلفن موردنیازدرخواست و پی گیری اخذ آن‌ها انجام شده است.
با توجه به دستورات هیئت امناء، خصوصا جناب آقای دکتر ملک حسینی، آماده سازی فضای سبز از سال‌های اولیه شروع ساختمان آغاز شده وتا کنون حدود ۱۰۰۰۰ اصله درخت کاشته شده است و افزایش فضای سبز در سال جاری، تا حد ۵۰% مساحت زمین‌های واگذاری ادامه خواهد داشت.
اضافه می‌گردد جهت کاهش هزینه‌ها، اقدام به تهیه و ساخت اکثر موارد درکارگاه با خرید تجهیزات و امکانات انجام پذیرفته و کلیه پانل‌های بتنی جهت سقف و دیوار و چهارچوب درب و پنجره و اسکلت فلزی دیوارهای دو جداره و پوشش فلز-بتن آن‌ها در محل کارگاه انجام شده و بعضا «در دست اجرا می‌باشد.


اقدام دیگر جهت کاهش هزینه، خرید ماشین آلات سبک و سنگین با توجه به حجم خاکبرداری و خاکریزی و محوطه سازی در تپه‌های اطراف بوده است که تا کنون حدود ۳۰۰، ۰۰۰ متر مکعب خاکبرداری و خاکریزی و تسطیح و حمل و نقل انجام شده است.
ماشین آلات تهیه شده تا کنون، لودر-بیل مکانیکی –لیفت تراک-تراکتور-وانت-آمبولانس-ماشین سرویس رفت و آمد-دستگاه‌های قیچی برقی-میلگردصاف کن-آسانسورکارگاهی ساخت کارگاه


تجهیز اولیه کارگاه با ساخت سوله بزرگ دو طبقه‌ای (۱۲۰۰ متر مربع) -سوله جدید (۶۰۰ متر مربع) جهت خط تولید پانلفلزی و بتنی ساختمان خوابگاه کارگری و آشپزخانه و حمام و سرویس‌های مربوطه جهت ۱۰۰ نفر –ساختمان نگهبانی و…
بررسی‌ها و مذاکرات لازم جهت اعمال مبحث ۱۹ و صرفه جویی انرژی الکتریکی –حرارتی ونیز کاربرد سیستم BMS سیستم مدیریت متمرکز در ساختمان بیمارستان و مجموعه و نیز بررسی استفاده از انرژی خورشیدی جهت آبگرم ساختمان‌ها در دست اقدام و پی گیری جدی می‌باشد.

خلاصه‌ای از اقدامات، تجهیزات

الف: خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی
۱ـ مراکز همودیالیز با ۸۰تخت مجهز به دستگاه دیالیز، ۵۰۰۰ مترمربع.
۲ـ احداث بیمارستان پزشکی و پیوند اعضاء با ۲۸۰ تخت بستری، اورژانس.
مرکز طب تصویری مجهز به کلیه امکانات تصویربرداری ۵۵۰۰۰ مترمربع.
۳ـ پلی کلینیک با تخصصهای جامع ۷۰۰۰ مترمربع زیربنا.

ب: مراکز پژوهشی، تحقیقاتی و آموزشی
۱ـ احداث مرکز پژوهش‌ها و تحقیقات آزمایشگاهی ۱۰۰۰۰ مترمربع.
۲ـ محل نگهداری و انجام آزمایش روی حیوانات ۳۰۰۰ مترمربع.
۳ـ ایجاد مرکز دانشگاهی به ظرفیت ۱۴۰۰دانشجو در یک دوره آموزشی ۴۰هزار مترمربع و برای تسهیلات رفاهی، خوابگاه و منازل اساتید (جمع سطح زیربنا ۸۴ هزار مترمربع)

ج: مراکز حمایتی
۱ـ احداث اقامتگاه برای استفاده همراهان بیمار به طور رایگان (۱۰ واحد ۴۰۰ مترمربع)
۲ـ احداث هتل با ۱۵۰ اتاق و ملحقات ۹۰۰۰ مترمربع برای همراهان بیماران و مراجعین مرکز کنفرانس‌ها
۳ـ احداث مرکز کنفرانسهای بین المللی برای تبادل اطلاعات پزشکی آموزشی و سایر گردهمایی‌ها ۵۰۰۰۰ مترمربع.
د: امکانات رفاهی
واحدهای مسکونی برای کارکنان مجتمع ورزیدنت‌ها، مهد کودک و آمادگی، آموزش ابتدایی، راهنمائی و متوسطه.

اقدامات اجرائی:
۱ـ زمین مورد نیاز برای ایجاد اهداف طرح شامل: خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی، مراکز پژوهشی، تحقیقاتی و آموزشی، مراکز حمایتی و امکانات رفاهی حدود ۱۰۰هکتار می‌باشد که بخشی از آن به مساحت ۲۵هکتار با هماهنگی وزارت مسکن و شهرسازی توسط شرکت عمران شهر جدید صدرا واگذار گردیده است.
۲ـ در مرحله اول، ساختمان مرکز همودیالیز در تاریخ دی ۸۶ افتتاح و در حال بهره برداری می‌باشد.
۳ـ در مرحله دو و سه به ترتیب ساختمان اصلی و پلی کلینیک اجرا خواهد شد.
۴ـ در مرحله چهارم مرکز پژوهش‌ها و تحقیقات آزمایشگاهی و در مراحل بعدی حسب لزوم ساختمانهای آموزشی، مراکز حمایتی و امکانات رفاهی اجرا خواهد شد.

[aparat fullscreen="false" width="700" height="480"]http://www.aparat.com/v/uSc4M[/aparat]

درخواست کار در بیمارستان بوعلی سینا شیراز

مشاهده نقشه طبقات

دریافت کارت اهداء عضو پس از مرگ

کمک مالی به مرکز پیوند اعضا بوعلی شیراز

نوشته و تصاویر برگرفته از : پورتال رسمی بیمارستان پیوند اعضاء بوعلی شیراز

telegram

لینک کوتاه : https://shiraz1400.ir/?p=1906

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 38در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳۸
 1. بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی تامین اجتماعی چی شد؟ واقعا زشته و روسیاهی اون واسه تامین اجتماعی بمونه که یه بیمارستان تو شیراز مهد علم و پزشکی ایران نساخته ؟

  • مثل خیلی از روژه ها کلنگش گیر کرد تو زمین، سازمان که رییسش سعید مرتضوی باشه معلوم هست تکلیفش چجوریه

 2. در نقشه این مجموعه فضایی برای پارکینگ دیده نمی شود. و البته در عکس ها هم همینطور. آیا در این مجموعه فضایی برای این کار در نظر گرفته شده؟
  (در عکس ماشینها در حاشیه معابر پارک شده اند!)

  • بنی جان تو متن دقت کنین ۲۰۰ واحد پارکینگ در زیرزمین درنظر گرفته شده

   • البته برای همچین مجموعه ای ۲۰۰ پارکینگ تنها نیاز پزشکان مجموعه هست نه حتی پرستاران و سایر پرسنل و نیروهای خدماتی! چه برسه به مراجعه کنندگان و شرکت کنندگان همایش و غیره…
    جالب هست با اینکه این مجموعه بیرون از شهر قرار گرفته، همچین نیاز مهمی در نظر گرفته نشده.

 3. ممنون امین جان بخاطر این گزارش و مطلب بسیار مفصل و حائز اهمیتت.
  همچنین تشکر میکنیم از جناب آقای دکتر ملک حسینی که زحمت کشیدند و این مرکز را برای نزدیک شدن هرچه بیشتر شیراز به جایگاه واقعی خودش ( از نظر امکانات ) به عنوان سومین مرکز پیوند اعضا جهان، ساختند.
  این مرکز که بدون شک منحصربفرد ترین مرکز پیوند اعضا نه تنها در خاورمیانه بلکه در جهان است، یکی از مقام ها و سربلندی های شیراز در زمینه های مهم کشوری میباشد.
  من در این کامنتم براحتی نمیتونم بخش هایی از عظمت این مجموعه همه جانبه رو تعریف و تمجید کنم.
  اما با توجه به اینکه این بیمارستان عظیم، از مرکز شهر شیراز فاصله دارد و در حومه واقع شده، و از آنجایی که در حال حاضر راه نو و مناسب و استانداری بمنظور اتصال هرچه سریع تر و بهتر شیراز به صدرا، ساخته نشده، بجاست که مسئولین ذیربط اعم از معاون عمرانی استانداری- فرمانداری شیراز- راه و شهرسازی فارس و شهرداری شیراز و شهرداری صدرا با یکرنگی و همدلی هرچه بیشتر، نسبت به ساخت اتوبان شیراز-صدرا که کمی پیش خبر از سرمایه گذاری پرتغالی ها برای این طرح را شنیدیم و امروز خبری از آن نیست، شروع شود تا انتقال بیماران با مشکل مواجه نشود.

  امین جان بازم ازت ممنونم.

 4. عشقم عکس نهم
  یه جورایی افتخار میکنم دو نفر از بزرگان پزشکی شیراز در کنار هم می بینم

 5. امین جان
  با سلام و تشکر بخاطر گزارشهای خوبت
  باید یه نکته اضافه کنم که نمونه این بیمارستان در تهران هم نیست
  یه نکته دیگه هم در مورد بیمارستان سوانح سوختگی بگم که در حال حاضر تمام بیمارستانهای کشور فقط قادرند که سوختگی تا ۷ درصد رو ترمیم کنند ولی بیمارستان سوانح سوختگی امیر المومنین قادر خواهد بود تا ۵۵ درصد سوختگی رو ترمیم کنه که این کار رو از طریق پیوند پوست که در دنیا بی نظیر است انجام میدهد

 6. منم دوس دارم خیر باشم . ولی پول ندارم :(((((((((((((
  امید اینکه سایه ی کسانی مثل دکتر خدادوست از سر ما ایرونی ها کم نشه .

  • آرمان جان برای کمک کردن نیاز نیست ادم پولدار باشه، از خیلی کم میشه شروع کرد، رو صفحه کمک تشریف ببرین مشخصه

   • ولخرجی کردم و پنج هزاااااااااااااااااار تومن ریختم به حساب.
    دوستان پیشنهاد میکنم به جای اینکه پولتون رو بریزید توی صندوق صدقات که آخرشم هیچکی دقیقا نمیفهمه اینهمه پول کجا میره ، بریزید به حساب موسسات خیریه ای مثل این .
    “نام نیکو گر بماند ز آدمی به کزو ماند سرای زرنگار”
    (سعدی شیرازی)

 7. امین جان این پروژه قراره کی افتتاح بشه؟

  • پروژه قراره بخش بخش افتتاح بشه فرهاد جان، احتمالا دیگه تا یکسال اینده به مرحله بهره برداری برسه

 8. طرح فوق العاده مهم و ارزشمندی هست امین جان، به همه هم وطنان عزیز و دوست داشتنی شیرازی تبریک میگم

 9. دوستی در رابطه با عدم وجود پارکینگ نظری گذاشته بودن..عرض میشه خدمت دوستان که در ائین نامه های نظام مهندسی وشهرداری یکی از شرایط اعطای پایان کار به ویژه برای پروژه های مسکونی اقامتی و درمانی و.. منوط به داشتن فضای پارکینگ استاندارد و طبق ضوابط است بنابراین ایجاد پارکینگ مناسب متناسب با متراژ و نوع کاربری الزامی و اجباریست..

 10. امین جان
  من شنیدم که در مجموعه پارکینگ طبقاتی در نظر گرفته شده و قراره که ساخته بشه

 11. امین جان
  اگه میشه یک گزارش از روند ساخت بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین – اعصاب و روان و مسلمین (که قراره در هفت طبقه ساخته بشه ) ارائه بدین

  • بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین کار سازه ایش تموم شده و درحال تجهیز هست، بیمارستان اعصاب روان به همراه بیمارستان قلب درحال ساخت هست در کنارش هست . از بیمارستان مسلمین هم خبری ندارم

 12. خداوند این دانشمند بزرگ جناب دکتر ملک حسینی را حفظ کنه که چه از نظر دانش پزشکی‌ و چه از نظر انسان دوستی‌ در سطح جهان کم نظیر هست.

 13. سلام این بیمارستان حدود ۳ ماه پیش نیرو میخواست من ثبتنام کردن.کسی اطلاع نداره جوابش کی میاد و از چه طریقی باید پیگیری کنم؟

 14. سلام میخواستم ببینم پس کی بخش درخواست کارتون بروزرسانی میشه ما منتطریم

 15. سلام من میخوام درخواست کار بدم تا کی بروز رسانی میشه که ما تبت نام کنیم

 16. با سلام وخسته نباشید چند ماه پیش ثبت نام کردم واسه کار در بیمارستان بو علی از چه طریق باید پیگیری کنم و به چه طریق بهم خبر میدن

 17. برا درخواست کار تو بیمارستان باید چیکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید…ممنون میشم؟آیا فقط نیرو واسه کادر درمان میگیرن ؟یا برا بخشای اداری و حاکمیت بالینی هم نیرو میخوان؟

 18. سلام پس این بیمارستان کی راه میفته تو خبرا نوشته بود دهه فجر ۹۴ شما اطلاعی دارید؟

 19. امین جان مگه تجهیز و تکمیل این بیمارستان انجام نشده؟ پس چه زمانی افتتاح میشه؟

 20. سلام.واسه جذب نیروی کادر درمان فقط بومی میگیرن یا ازهمه شهرها میتونن ثبت نام کنن؟آزمونش چه روزیه؟

 21. من دست تمام کسانی که به ساخت این مجتمع عظیم و باارزش پزشکی در شهرم همت گماشته اند را می بوسم. و برایشان از خداوند طول عمر با عزت و برکت در خدمت به بیماران را آرزومندم. به عنوان یک کار با ارزش این بیمارستان سویتهایی مخصوص همراهان بیماران در نظر گرفته است. من کم و بیش در اطراف بیمارستانهای شیراز چادرهایی ر امی بینم که همراهان بیماران برپا کرده اند و به خاطر اینکه می خواهند در بیمارستان و کنار عزیزانشان باشند علاوه بر ناراحتی از وضعیت بیمارشان در این چادرها سختی زیادی می کشند اگر بیمارستان در این خصوص ازکمک های مردمی جهت تجهیز استراحتگاههای مجهز برای همراهان بیماران استفاده کند بیماران نیز با آرامش بیشتری روند درمانی خود را طی خواهند کرد. مطمئنم در شیراز خیرین زیادی هستند که حاضرند به ساخت و تجهیز این مکانها کمک کنند. امیدوارم بیماستان ها از چنین پتانسیل هایی در شیراز جهت آرامش همراهان بیمار استفاده نمایند.

 22. چرا سامانه جذب نیروتون بستس؟؟؟خواهش میکنم این فرصت رو از یه جوون متقاضی و نیازمند نگیرید.خواهش میکنم سامانه رو بازکنید.

 23. باسلام زمان ازمون استخدامی بیمارستان کی هست
  کی إعلام میکنن که کیا میتونن تو ازمون شرکت کنن ؟

 24. واقعا جای تاسف واسه این کشور هستش که تاتاریخ۳۰فرصت ثبت نام میدن ودوروز زودتر سامانه رومیبندن.ان شاا…خدا تلافی این کارو سر بالادستی ها دربیاره.یاعلی

 25. سلام آیا مجددا آزمون استخدامی برگزار میکنن برای این بیمارستان . توی سایت هیچ قسمتی برای درخواست استخدام نیست.لطفا جواب بدید.

 26. من به صورت حرفه ای ماکت معماری میسازم. خیلی به طرح این مجموعه علاقهومندم و میخوام ساخت ماکتش رو شروع کنم و تحویلشون بدم که در قسمت ورودی بیمارستان قرار بگیره. اما پلان و نماهاش رو ندارم. کسی میتونه پلان و نماهای این مجموعه و بیمارستان رو برام پیدا کنه بفرسته؟

  • شماره واتسآپ من ۰۹۱۷۹۱۰۳۴۹۱ هست. میخوام لوکس ترین ماکت شیراز رو رو این پروژه کار کنم. نیاز به نقشه ها دارم.لطفا راهنماییم کنید.

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.