تداوم بارندگی‌های فارس تا هفته آینده

رئیس اداره پیش‌بینی و صدور پیش‌آگاهی‌های جوی و اقلیمی جوی و اقلیمی فارس گفت: سامانه بارشی از ظهر جمعه تا دوشنبه هفته آینده آسمان استان را زیرپوشش قرار دهد. به گزارش شیراز۱۴۰۰، فرید اسماعیل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: سامانه بارشی از چهارشنبه به‌طور پراکنده نقاط نواحی شمالی استان را زیرپوشش قرار می‌دهد و دمای هوا نیز با افت روبه است.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود سامانه بارشی بار دیگر از ظهر جمعه تا دوشنبه هفته آینده آسمان استان را زیرپوشش قرار دهد ودراین راستا از مسافرانی که قصد سفر به نقاط شمالی، مرکزی و جنوب غربی رادارند درخواست می‌شود به نکات ایمنی توجه کنند.

رئیس اداره پیش‌بینی و صدور پیش‌آگاهی جوی و اقلیمی هواشناسی فارس تصریح کرد: نورآباد ممسنی و سپیدان با ثبت ۱۴۱ و ۱۳۸ میلی‌متر باران تاکنون بیشترین میزان بارندگی را به خود اختصاص داده است. اسماعیل‌زاده بیان داشت: سروستان با ۲٫۷ بیشترین و اقلید با ۲ دهم کمترین میزان بارندگی از شب گذشته تا ساعت ۹ و ۳۰ صبح امروز را به خود اختصاص داده است. وی ادامه داد: میزان بارندگی در شیراز ۱٫۴ میلی‌متر ثبت شده است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *