باید با تخریب کنندگان بافت تاریخی و نصب کنندگان پرچم اسرائیل برخورد شود

عضو شورای شهر شیراز گفت: هرکس تخلفی کند حتی عضو شورا باید محاکمه و مجازات شود و در این راستا باید با تخریب کنندگان بافت تاریخی و نصب کنندگان پرچم اسرائیل نیز برخورد شود. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از مهر، نوذر امامی عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، تاکید کرد: من رزمنده و فرمانده، و حافظ قرآن بوده و هستم و امروز اصلاح طلبم که برای اصحاب قدرت اصطلاح خوبی نیست.

وی ادامه داد: عضو شورای شهر کاری خلاف کرده باید مجازات شود اما کسانیکه بافت تاریخی را تخریب کردند، کسانیکه تظاهرات کردند، پرچم اسرائیل را آوردند و… باید محاکمه شوند.

عضو شورای شهر شیراز یادآور شد: اصحاب قدرت اجازه نمی دهند که کسی به آنها انتقاد کند اما بدانید که ما شهید دادیم و پاسدار خون شهدا هستیم بنابر این یکی از آرمانهای شهدا اصلاح ساختارهای اشتباه بود که باید انجام شود.

امامی تاکید کرد: باید با کسانیکه پرچم اسرائیل را بر دیوار شهرداری نصب کردن برخورد شود و ما به عنوان نمایندگان مردم شیراز خواستار آن هستیم.

وی یادآور شد: هبچ ترسی ندارم و احتیاج نیست که در خیابان دستگیر شوم با یک تلفن و نامه نیز خود را معرفی می کنم زیرا کاری خلاف قانون انجام نمی دهم اما طبق قانون باید با تمامی متخلفین برخورد شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *