واگذاری طرح‌های نیمه تمام دولتی فارس به بخش خصوصی

طرح‌های نیمه تمام عمرانی به بخش خصوصی واگذار می شود. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس گفت: بر اساس تبصره ۱۹ مجلس شورای اسلامی دولت مکلف شده است که طرح‌های نیمه تمامی که توجیه اقتصادی دارد را به بخش خصوصی واگذار کند.

تاجگردون با بیان اینکه حدود دو هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام عمرانی در استان فارس وجود دارد، افزود: سرمایه گذاری در طرح‌های نیمه تمام استان فارس بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان است که در بخش‌های مختلف زمینه را برای سرمایه گذاری فراهم کرده است.
وی تصریح کرد: برای جذب سرمایه گذاران، دولت بخشی از سود تسهیلات بانکی را به عنوان کارمزد یارانه در بخش‌های مختلف پرداخت می‌کند.
تاجگردون گفت: علاوه بر طرح‌های نیمه تمام عمرانی استان، ۲۴ طرح نیمه تمام ملی در فارس در بخش‌های ورزشی، فرهنگی، راه، بهداشت و درمان و خدماتی وجود دارد و باغ موزه مشاهیر نخستین طرح ملی است که به بخش خصوصی واگذار شد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس اظهارداشت: سرمایه گذاران برای اطلاع از نحوه واگذاری طرح‌های نیمه تمام می‌توانند به معاونت عمرانی استانداری یا سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مراجعه کنند.


 

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *